دسته‌بندی: اجتماعی

سردار کمالی:

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با تصویب بندی از لایحه بودجه ۹۸ درباره لزوم تسویه حساب خریداران خدمت سربازی مشمول در سال جاری، عملا خرید خدمت سربازی در سال ۹۸ منتفی شد.

سخنگوی وزارت کشور با اشاره به لایحه جامع انتخابات، گفت: شرایط عمومی و اختصاصی برای داوطلبان در انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا تعریف شده است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس:

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه هیچ اراده‌ای در دولت برای ساماندهی بازار خودرو وجود ندارد گفت: در این شرایط لازم است سازمان تعزیرات و قوه قضائیه با ورود به بازار خودرو جلوی این نابسامانی‌ها را بگیرند.

قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران مطرح کرد:

قائم مقام معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از لحاظ تخفیف ۵۰ تا ۷۰ درصدی طرح ترافیک در سقف سهمیه‌ای برای آژانس‌ها و وانت‌بار‌ها خبر داد و گفت: این تخفیف در حلقه دوم (طرح زوج و فرد) نیز بدون وجود سقف سهمیه منوط به ارائه “سندسفر” و “باربرگ” لحاظ شده است.

کم فرزندی و آینده‌ای تاریک که از آن بی‌خبریم؛

پدیده کم فرزندی امری است که این روزها در بسیاری از خانواده ها دیده می‌شود این در حالی است که اغلب والدین از تبعات هشدار دهنده آن برای خانواده و جامعه غافل بوده و آن را انتخاب می‌کنند.