مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قرچک :

۹ دی نمادی از بصیرت مردم انقلابی

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قرچک گفت: روز ۹ دی نمادی از بصیرت مردم انقلابی و لحظه شناسی و عمل به هنگام آنان است.

به گزارش قرچک آنلاین; حجت الاسلام والمسلمین حسین عبدالله پور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قرچک امشب در جمع فرماندهان بسیجی ضمن عرض تسلیت رحلت عالم فاضل آیت الله هاشمی شاهرودی و فقدان جمعی از دانشجویان تهرانی، روز ۹ دی را نمادی از بصیرت مردم انقلابی و لحظه شناسی و عمل به هنگام آنان دانست و افزود: ۹دی روزی بود در راستای خنثی سازی فتنه ای که طراحان آن به دنبال دگرگون کردن بنیادین ساختار نظام بودند.

وی با بیان اینکه ۹دی بازآفرینی سرمایه اجتماعی انقلاب اسلامی بود، گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری حماسه ۹ دی دارای برجستگی هایی نظیر “عمل به موقع”، “برهم زدن ائتلاف پیچیده دشمن”، “خروشی از جنس قیام های انقلابی”، “شکست تئوری های غربی” و “برملاسازی پیوند دشمنان خارجی با برخی عناصر داخلی” می باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قرچک با بازخوانی فتنه ۸۸، علل ناکامی و دستاوردهای آن، تشریح کرد: سال ۸۸ یادآور نقشه های شوم و برانداز دشمن با ایجاد فتنه و رمز تقلب بود که این در هیچ انتخاباتی در طول تاریخ نظام جمهوری اسلامی با محوریت ولایت فقیه سابقه نداشته است.

وی عنایات و توفیقات الهی در سال ۸۸ را شامل حال ملت بصیر و ولایی ایران اسلامی دانست و افزود: مردم انقلابی با لحظه شناسی و عمل به هنگام خود در ولایت محوری و بصیری دینی گام بلندی در ناکام گذاشتن فتنه دشمنی برداشتند.

این مقام مسؤول بیان کرد: گستردگی و پیچیدگی فتنه به دلیل ناکامی و شکست پی در پی دشمنان از مدیریت دینی و انقلابی ولایت فقیه باعث شد تا دشمن با تجربه شکست های قبلی دست به فتنه ای پیچیده ای بزند که یک دهه برای آن هزینه نمود و در نهایت آن از عوامل داخلی خود بهره گرفت.

عبدالله پور هدف نهایی این فتنه را به استناد قرائن و شواهد موجود تغییر ساختار بنیادین نظام جمهوری اسلامی مطرح کرد و افزود: وقتی با نگاه عمیق و دقیق به شکست فتنه ۸۸ بیاندیشیم خواهیم دید که جایگاه رهبری دینی و ولایت فقیه، حضور تمام کننده مردم در صحنه و عبور از خط قرمز امام و رهبری و تشیع از علل اصلی ناکامی این فتنه بود.

وی اضافه کرد: این فتنه علی رغم چالش ها و هزینه هایی که به دوش نظام اسلامی گذاشت دستاوردهای بسیار خوبی را برای پیشبرد انقلاب اسلامی در جهت نیل به اهداف عالیه انقلاب داشت.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه بسیج قرچک در پایان بازخوانی و تثبیت مجدد نقش رهبری در جامعه دینی و تمام کنندگی ایشان و اثبات مجدد قدرت بسیج گری نظام و جایگاه مردمی آن را اهم دستاوردهای فتنه ۸۸ برشمرد و اظهار کرد: اهمیت توجه حزب الله و نظام به فضای سایبر، عریان شدن چهره نفاق ۲۰ ساله در درون نظام و اثبات مجدد دشمنی غرب با انقلاب اسلامی از دیگر برکات آن فتنه بود.

انتهای پیام/س

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *