فرمانده سپاه ناحيه حضرت روح الله باقرشهر:

۹دی تجلی حضور مردم در دفاع از آرمانهای نظام و رهبری می باشد

فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله باقرشهر در یک گفتگوی تلفنی با خبرنگاران گفت:۹دی حماسه ی دیگری بود که بر پیشانی تاریخ کشورمان درخشید.

به گزارش قرچک آنلاین;سرهنگ اصغر آرزومندی در ابتدای این گفتگو اظهار کرد: ما ضمن تجلیل از این روز بزرگ تاریخی در ۹دی سال جاری برنامه های گسترده ای پیش بینی نموده ایم که از جمله می توان به سخنرانی سخنرانی سردار فرمانده سپاه سیدالشهداء در ساعت ۶بعداز ظهر امروز در سالن عطریاس که در قالب همایش ۹دی است اشاره کرد که در ادامه همایش، تجلیل از جانبازان فتنه ۸۸را خواهیم داشت .
وی در ادامه افزود: مردم هوشیار و همیشه در صحنه شهرستان ری امروز را روزبصیرت و میثاق با آرمانهای مقام معظم رهبری می دانند و برای پیوندی مستحکم تر با ولایت فقیه با حضور در مساجد و پایگاههای مقاومت، در برپایی هر چه بهتر این همایش باشکوه نقش آفرینی خواهند کرد.
آرزومندی در ادامه اظهار داشت: با توجه به این که در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب هستیم حساسیت بیشتری نسبت به پیروزی انقلاب در سطح دنیا وجود دارد و همه چشم ها متوجه چگونگی برگزاری بزرگداشت این مراسم باشکوه می باشد لذا دشمن می خواهد انقلاب چهل ساله را به چالش بکشد و به همین دلیل ما برنامه های متنوع و مفرحی را در سطح شهرستان از امروز تا ۲۲بهمن در دستور کارخواهیم داشت .
وی در خاتمه افزود:مهم ترین دستاورد ۹دی حضور همه اقشار مردم در صحنه برای حمایت از انقلاب است تا با بدین نحو بتوانند دشمن را مایوس نمایند . درواقع ۹دی تجلی حضور مردم در دفاع از آرمانهای نظام و رهبری می باشد.

انتهای  پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *