فرمانده نیروی انتظامی:

۶۰ نفر از مفسدین اصلی اقتصادی دستگیر شدند

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی براساس قانون با هر گروهی و فردی که مخل نظم و امنیت در حوزه‌های مختلف اعم از حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی باشد برخورد می‌کند گفت: در این راستا ۶۰ نفر از مخلان اصلی اقتصادی دستگیر شدند.

به گزارش سرویس اجتماعی قرچک آنلاین; به نقل از موج رسا; سردار حسین اشتری امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برخورد با مفاسد اقتصادی اظهار کرد: در این حوزه در چند ماه اخیر اقدامات خوبی را انجام شده و تعدادی از افراد موثر در این حوزه شناسایی شده و با همکاری دستگاه قضایی دستگیر شدند.

وی در مورد رایزنی‌های انجام شده در آزاد سازی مرزبانان ربوده شده افزود: با رایزنی‌هایی که ستاد کل نیرو‌های مسلح و دستگاه دیپلماسی دارد امیدواریم تا هفته‌های آینده خبرهای خوبی برای مردم داشته باشند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اقدمات نیروی انتظامی در کشف کالای قاچاق گفت: در کالای قاچاق نیز شاهد افزایش ۴۰ درصدی کشفیات نسبت به سال گذشته در سطح کشور هستیم.

وی از دستگیری ۶۰ نفر مفسدان اقتصادی بیان کرد: بنا به درخواست مسئولین مربوطه و درخواست دستگاه قضایی هنوز برخورد با این گونه افراد ادامه دارد.

اشتری بیان کرد: نیروی انتظامی براساس قانون با هر گروهی و فردی که مخل نظم و امنیت در حوزه‌های مختلف اعم از حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و غیره باشد وظیفه خود را انجام می‌دهد و در این حوزه موفقیت‌های خوبی را کسب کرده است.

وی بیان کرد: یکی از اولویت‌‌های ما برخورد با باند‌ها، شبکه‌ها و گروه‌های مافیایی وارد کننده مواد مخدر به کشور است که در این رابطه نیز توفیقات خوبی داشتیم.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: امیدواریم دستگاه محترم قضایی نتیجه اقدامات و محاکمات این افراد را به اطلاع مردم برسانند تا باعث دلگرمی مردم باشد.

وی با اشاره به تشدید برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر بیان کرد: نیروی انتظامی از سالهای گذشته با همتی که داشته توانسته از ورود و توزیع مواد مخدر در کشور جلوگیری کند که شاهد این ادعا حدود ۴ هزار شهیدی است که بعد از انقلاب نیروی انتظامی در راه مبارزه با اعتیاد به نظام تقدیم کرده است.

اشتری افزود: علاوه بر اقدامات پیشگیرانه در ورود مواد مخدر به کشور با توزیع کنندگان مواد مخدر برخورد می‌کنیم و کسانی که در معابر و پارکها اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کنند دستگیر کرده و به مراجع قضایی تحویل داده می‌شوند.

وی افزود: براساس آمار در این استان شاهد کاهش جرائمات هستیم که اقدامات نیروی انتظامی استان در کاهش این جرائمات بسیار موثر بوده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *