۲۲ بهمن بهترین فرصت برای دفاع از دستاوردهای نظام اسلامی است

فرماندار شهرستان قرچک گفت: حضور پرشور ملت ایران اسلامی به ویژه مردم مومن و ولایی شهرستان قرچک در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای بیگانگان و بدخواهان ایران اسلامی ضربه ای سخت و جبران ناپذیر است.

به گزارش قرچک آنلاین، علی صادقی با تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و سالگرد سی و ششمین بهار آزادی گفت: روز ۲۲ بهمن برای هر ایرانی آزاده ای روزی تاریخی و سرنوشت سازی است و با حضور یکپارچه مثل سالهای قبل در این روز مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و بد خواهان نظام خواهیم زد.
وی با بیان اینکه راهپیمایی روز ۲۲ بهمن عاملی برای صیانت از دستاوردهای انقلاب و نظام است، افزود: ملت ایران اسلامی، به ویژه مردم شهید پرور و ولایتمدار شهرستان قرچک بازهم پشت سر ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) قرار گرفته اند و هیچگاه و به هیچ قیمتی اجازه نخواهند داد که کشور به فرموده امام خمینی (ره) به دست نااهلان بیفتد.
نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با بیان اینکه ۲۲ بهمن مربوط به طایفه و حزب خاصی نیست، تاکید کرد: حضور پرشور ملت ایران اسلامی، به ویژه مردم همیشه در صحنه شهرستان قرچک در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای بیگانگان و بدخواهان ایران اسلامی ضربه ای سخت و جبران ناپذیر است .
وی افزود: این روز بزرگ متعلق به همه آحاد جامعه است و شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن در واقع صیانت از دستاورهای انقلاب، نظام و بیعت دوباره با ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) است.
علی صادقی به نقش مهم و تاثیرگذار مردم و بوِیژه نسل جوان در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد، افزود: با توجه به تبلیغات و سم پاشی های دشمنان و رسانه های بیگانه همه ملت هوشیار ایران، خصوصا نسل جوان باید همانند سالهای گذشته حضور پررنگی در راهپیمایی امسال داشته باشند تا بار دیگر ثابت کنند که هیچ جدایی بین ملت و ولایت در ایران عزیز وجود ندارد.
فرماندار شهرستان قرچک در پایان خاطر نشان کرد: وعده همه ما در روز ۲۲ بهمن است و باید با حضور پررنگ و مردمی خود، دوباره وفاداری خود را به ولایت فقیه و کشور اسلامی نشان دهیم.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *