با اعتباری بالغ بر 1.5 میلیارد ریال؛

۱۴ کمک هزینه جهیزیه به ۱۴ نوعروس قرچکی اهدا شد

مراسم اهدای ۱۴ کمک هزینه تهیه جهیزیه به ۱۴ نوعروس با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در سالن ملائک شهرستان قرچک برگزار شد.

به گزارش قرچک آنلاین; مراسم اهدای ۱۴ کمک هزینه تهیه جهیزیه به ۱۴ نوعروسی که در طرح ازدواج آسان شرکت کرده بودند، عصر امروز با حضور جمعی از خانواده های شهدا، معتمدین محلی، بسیجیان و فرمانده سپاه ۱۵ خرداد در سالن ملائک شهرستان قرچک برگزار شد.
گفتنی است این طرح به همت دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان قرچک و با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از سوی خیرین آستان قدس رضوی اجرا شد.
خانم رحیمی مسؤول ستاد بانوان دفتر آستان قدس رضوی در قرچک ضمن تشکر از کلیه مسؤولین و خیرینی که در این طرح شرکت کرده اند، با اشاره به آغاز ثبت نام مرحله سوم این طرح در هفته آینده، خبر داد: قرچک در اجرای این طرح در بین دیگر شهرستان های استان تهران پیشتاز است.

* تغییر سبک زندگی اسلامی، سن ازدواج را بالا برده است
سرگرد پاسدار علی اصغر شهیری با حضور در این مراسم ضمن قدردانی از نمایندگان آستان قدس رضوی در شهرستان قرچک، ابراز کرد: در این برهه از زمان اینگونه حرکات فرهنگی و به جا درخور ستایش است.


وی ضمن تبریک به نوعروسان بابت عمل به سنت حسنه ازدواج در راستای سبک زندگی اسلامی، بیان کرد: تغییر سبک زندگی اسلامی برای سنت ازدواج از آسیب های تهاجم فرهنگی است که سن ازدواج را بالا می برد.
فرمانده سپاه قرچک در پایان تجملات را بهانه ای برای به تأخیر انداختن امر مقدس ازدواج دانست و گفت: دستگیری از جوانان و اجرای ازدواج آسان عملی بسیار پسندیده است.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *