رییس اداره صنعت، معدن و تجارت قرچک:

۱۳ هزار بازرسی از واحدهای صنفی قرچک انجام شده است

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قرچک گفت: ۱۳ هزار بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان قرچک انجام شده است و این امر با جدیت ادامه پیدا می کند.

به گزارش قرچک آنلاین; سعید محمدی پور صبح شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به این نکته که اداره صنعت، معدن و تجارت قرچک خود را موظف به بازرسی از واحدهای صنفی می داند، اظهار داشت: بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان قرچک با جدیت دنبال می شود.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قرچک افزود: در طرح های بازرسی، واحدهای صنفی مختلف از طریق بازرسان مورد ارزیابی قرار می گیرند.

وی ادامه داد: اداره صنعت، معدن و تجارت قرچک در سال جاری نیز با همکاری نهادها و ارگان هایی نظیر تعزیرات حکومتی، اداره اماکن، شبکه بهداشت و درمان، اداره غله و غیره اقدام به بازرسی از واحدهای صنفی مختلف کرده است.

محمدی پور تأکید کرد: برخورد با واحدهای صنفی متخلف در دستور کار بازرسان قرار دارد و قطعا باید واحدهای صنفی همه جوانب قانونی و بهداشتی را رعایت کنند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قرچک گفت: ۱۳ هزار بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان قرچک در سال ۹۳ و ۹۴ انجام شده است و این امر با جدیت ادامه خواهد یافت.

منبع: مهر

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *