یادواره سرداران و ۴۵۰ شهید شهرستان قرچک هر چه باشکوه تر برگزار می شود

معاون فرماندار شهرستان قرچک به مدیران شهرستان و اعضای ستاد برگزاری یادواره شهدا در سومین جلسه این ستاد تاکید کرد: هفته دفاع مقدس ، یادواره سرداران و ۴۵۰ شهید شهرستان قرچک هر چه باشکوهتر از همیشه برگزار شود.

به گزارش قرچک آنلاین ;سومین جلسه هفته دفاع مقدس و یادواره سرداران و ۴۵۰ شهید شهرستان قرچک با حضور سید جواد رضوی معاون فرماندار، سرهنگ حیدری فرمانده سپاه ۱۵ خرداد، آزمان کادری رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دیگر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
سید جواد رضوی در این جلسه با تاکید بر اینکه تمام کمیته ها برنامه ها خود را به دبیر کمیته که سپاه پاسداران می باشد ارائه دهند، افزود: تمامی مسوولان کمیته های ستاد یادواره سرداران و ۴۵ شهید شهرستان قرچک بایستی هر چه زود تر برنامه ها و راهکارهای مناسب برای هر چه باشکوتر برگزار شدن یادواره شهدا به دبیرخانه ستاد ارائه نمایند.
وی افزود: عزت امروز اسلام از برکت خون شهیدان بوده، بنابراین این مراسم باید به ‌گونه‌ای برگزار شود که لایق مقام والای شهدا باشد.

IMG_2315
معاون فرماندار قرچک با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند “زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست” اظهار داشت: شهدا در طول دوران انقلاب و دفاع مقدس با نثار خون خود پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به بهترین وجه نشان دادند.
وی گفت: ما هر چه داریم از برکت خون شهداست و در خصوص این عزیزان هرچه گام برداریم بازهم کم است وباید شجاعت وعشق الهی این بزرگوارن به گوش جهانیان برسد.
رضوی بیان داشت: با توجه به اهمیت زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی لازم است تا اعضا ستاد و مسئولان با ارائه پیشنهادهای خود در هرچه بهتر برگزار شدن این یادواره تلاش کنند.
وی در پایان تجلیل از خانواده شهدا، برپایی نمایشگاه آثار و خاطرات شهدا، برپایی ایستگاه صلواتی، رژه نیروهای نظامی و انتظامی و چاپ و توزیع نسخه آثار و خاطرات شهدا را از جمله برنامه‌های این یادواره عنوان کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *