یادواره سرداران و ۳۵۰ شهید شهرستان قرچک برگزار گردید

همزمان با روز شهیدان، دیشب بعد از اقامه نماز مغرب و عشا یادواره سرداران و ۳۵۰ شهید شهرستان قرچک با حضور گسترده مردم و خانواده های شهداو ایثارگران در مسجد جامع این شهر برگزارشد.

به گزارش قرچک آنلاین; در مراسم گرامیداشت شهدای شهرستان قرچک که با سخنرانی سردار محسن انصار که در مسجد جامعه قرچک برگزارشد شرکت کنندگان یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و برادامه راه آنان تاکید کردند.
قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور سردار محسن انصار اظهار داشت: به برکت دفاع مقدس،امروزه ایران اسلامی به یک الگوی مقاومت اسلامی در منطقه و جهان تبدیل شده است.
وی با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت: با آغاز تجاوز به میهن اسلامی توسط دشمن،بزرگترین مقاومت تاریخی در این کشور شکل گرفت و این بزرگترین مقاومت ایمانی و انقلابی در مقابل یک تجاوز بزرگ که صدام به نیابت از همه جهان شروع کرد شکل گرفت.

IMG_5048IMG_5079
قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با اشاره به بسته شدن نطفه حرکت بزرگ تاریخی در این روز افزود: به برکت هشت سال دفاع مقدس امروزه ایران اسلامی به یک الگوی مقاومت اسلامی در منطقه و جهان تبدیل شده است.این مقاومت که در مقابل جهانیان با نیابت از صدام برای سرنگونی اسلام شکل گرفت امروز به یک حرکت نجات بخش در منطقه و جهان مطرح شده است که مقاومت اسلامی در غزه در برابر قویترین ارتش منطقه یک مقاومت اسلامی و نشات گرفته از ۸ سال دفاع مقدس ایران اسلامی است.
وی با بیان اینکه مقاومت اسلامی در این هفته شکل گرفت،اظهار داشت:
شهیدانی که این مقاومت را به وجود آوردند و رزمندگان،آزادگان و جانبازانی که این مقاومت را به جلو بردند، امروز تمامی معادلات منطقه‌ای و جهانی را بر هم زده‌اند.
انصاری گفت: جمهوری اسلامی ایران امروزه این افتخار را دارد تا حامی کشورهایی باشد که تحت ظلم و ستم و تحت تجاوز اسرائیل غاصب قرار می‌گیرند و با کمک جمهوری اسلامی ایران، مردم غزه،فلسطین و عراق در مقابل استکبار ایستادند. این ایستادگی،قدرت،اقتدار و توانایی منجر به ثبات و امنیت منطقه شده است و کشور ما به برکت خون شهدا و ایثارگران از امنیت کامل برخوردار است و با هدایت امام و رهبری امروز رو به جلو گام برداشته و امیدوار به دستیابی به پیشرفت های روز افزون هستیم.
در این یادواره از اولین ویژه نامه و کلیپ شهدای و نرم افزار معرفی شهدای شهرستان قرچک توسط مسئولان رو نمای گردید.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *