کلاس تمام هوشمند در مدارس قرچک افتتاح شد

با حضور اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک، سایت و کلاس تمام هوشمند در دبستان‌های پسرانه شهرستان قرچک افتتاح شد.

به گزارش قرچک آنلاین; با حضور اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک، بهره‌برداری از کلاس تمام هوشمند دبستان‌های شهید صیادشیرازی و حضرت خدیجه (س) در شهرستان قرچک آغاز شد.
در ابتدای مراسم کلاس تمام هوشمند و سایت رایانه دبستان با حضور مسئولان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش قرچک در مراسم افتتاح این سایت اظهار داشت: در این کلاس به جای تخته هوشمند از یک نمایشگر لمسی هوشمند استفاده شده است و برای هر دانش‌آموز نیز یک تبلت در نظر گرفته شده است و از طریق آن اطلاعات و موضوع تدریس شده در کلاس قابل رویت است.

DSC_0104
وی افزود: با توجه به عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات و گسترش روزافزون شبکه‌های اجتماعی و به‌منظور هوشمندسازی مدارس این اقدام با همکاری اداره فناوری اطلاعات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و شرکت سامسونگ انجام گرفته است و امیدواریم دانش‌آموزان با استفاده از این کلاس تمام هوشمند، نسبت به یادگیری دروس علاقه‌مندی بیشتری نشان داده و همچنین با فناوری اطلاعات بیشتر آشنا شوند.
گفتنی است، این مراسم با حضور سیدجواد رضوی معاون سیاسی انتظامی فرماندار قرچک، محسن کهزادی رئیس شورای اسلامی شهر، مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش قرچک به میزبانی دبستان‌های شهید صیادشیرازی و حضرت خدیجه (س) برگزار شد.

DSC_0092

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *