کانون فرهنگی وتربیتی در روستای داودآباد قرچک کلنگ زنی شد

کانون فرهنگی و تربیتی روستای داودآباد از توابع شهرستان قرچک کلنگ زنی شد.

به گزارش قرچک آنلاین; به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامیکانون فرهنگی و تربیتی در روستای داودآباد قرچک کلنگ زنی شد.

مساحت این زمین یک هزار و ۵۰۰ مترمربع و با متراژ بنای یک هزار و ۳۵۰ متر و با اعتبار ۱.۵ میلیارد تومان در ساختمانی سه‌طبقه احداث خواهد شد.

حسین عباسی بخشدار مرکزی قرچک در حاشیه این کلنگ زنی اظهار داشت: هدف اصلی تشکیل کانون فرهنگی و تربیتی جذب جوانان به فعالیت های فرهنگی و مذهبی می باشد .
وی افزود : بیشترین فعالیت و تلاش مسئولان فرهنگی روستا باید بر روی ذخائر بومی صورت گرفته و تلاش نمایند تا از قابلیت های بالای فرهنگی موجود در روستا استفاده کنند .


عباسی بیان کرد : یکی از مهمترین فعالیت های کانون های فرهنگی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است و در این راه باید با شناساندن شهدای منطقه به مردم به خصوص نسل جوان گام های موثری در اعتلای معنویات جامعه بردارند .
وی تصریح کرد : در صورتی که کانون های فرهنگی بتوانند زندگی نامه و خاطرات شهدای منطقه را جمع آوری نموده و به صورت مکتوب در اختیار جوانان قرار دهند ، بسیاری از ابعاد وجودی و شخصیتی شهدا برای مردم بازگو خواهد شد .
بخشدار مرکزی قرچک در پایان اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی مناسب و تجهیز کانون فرهنگی به وسایل و فن آوری های روز بتوانیم گام های موثری در هدایت جوانان و نوجوانان در مسیر الهی برداریم .

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *