کارگران مردان اول اقتصاد ایران هستند

کارگران در همه ی عرصه های حساس برای ملت خود سنگ تمام گذاشته اند و مسلما کمتر کسی هست که فراموش کرده باشد که این مردان در جنگ تحمیلی چقدر خوش درخشیدند.

به گزارش سرویس اجتماعی قرچک آنلاین; کارگران نیروهای پنهان در لایه‎های چرخ اقتصادند، بی‎تردید هرجا تفکری شکل می گیرد و به بار می‎نشیند توسط دستان پر زحمت کارگر نمود پیدا می کند.

قطعا چرخ‎های اقتصاد به دست کارگران زحمتکش می‎چرخد و اگر خواستار ادامه ی این چرخش در کشورمان هستیم باید به وضعیت کارگران قطعا رسیدگی بیشتری شود. همانطور که در در دین مبین اسلام نیز به کارگران توجه بسیاری شده است به گونه‎ای که آنها را جهادگران در راه خدا دانسته‎اند.
تلاش کارگران در چند دهه گذشته توانسته چرخ اقتصاد و تولید را در کشور به حرکت درآورد و این امر کارگران را به یکی از ارکان تحقق اقتصاد مقاومتی تبدیل کرده است.

البته کارگران در همه ی عرصه های حساس برای ملت خود سنگ تمام گذاشته اند و شاید کمتر کسی هست که فراموش کرده باشد که کارگران در جنگ تحمیلی چقدر خوش درخشیدند.مردانی که در آن دوران دو وظیفه بر عهده داشتند، یکی اینکه در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل مستقیماً وارد میدان می‌شدند و دیگر این که چرخه فعالیت‌های کاری خود را در میدان صنعت به‌خوبی به حرکت درمی‌آوردند.
اما این قشر زحمتکش خواسته یا ناخواسته تاکنون مورد توجه جدی قرار نگرفته و نیازمند حمایت بیش از پیش هستند.
قطعا همه کارگران که قشر زحمتکش جامعه را تشکیل می‌دهند، با مشکلات معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند و مسائلی از قبیل مسکن،درمان ،پوشاک و دریافتی حداقل کارگر مطمئنا سختی هایی را برای زندگی این قشر به وجود آورده است  که حمایت دولت را در این زمینه ضروری می کند.
همه ی این سختی ها در زندگی کارگران وجود دارد و امید آن می رود که دولت با برنامه ای مناسب بتواند باری را از روی دوش این قشر زحمت کش بردارد.
اما نکته مهم در این میان سو استفاده ی بعضی از دشمنان این مرز و بوم از نام کارگر است.دشمنانی که می خواهند از هر فرصتی علیه این کشور استفاده کنند.پس هر زمان که به نفعشان باشد دوست کارگر می شوند و هرگاه به ضررشان باشد مقابلش قرار می گیرند.
دشمنانی که هنوز  دستشان به خون ۱۷ هزار کارگر شهید آلوده است حالا نقش دایه های مهربانتر از مادر را ایفا می کنند.
اما قطعا همه ی این گرگ های در پوست میش رفته باید این مطلب را بدانند که شاید اوضاع زندگی برای کارگران سخت است و کمبودهایی وجود دارد اما این مردم پر تلاش هیچگاه دست از ارزش های این انقلاب بر نمی دارند و همواره در مسیر پیشرفت این کشور گام بر می دارند.

منبع: فرجام نیوز

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *