چهارمین دوره مسابقات داژبال پارک های بانوان قرچک برگزار شد

چهارمین دوره مسابقات داژبال پارک های بانوان قرچک به مناسبت ولادت علی اکبر(ع) در پارک بانوان ایستگاه ژیان قرچک برگزار شد .

به گزارش قرچک آنلاین; چهارمین دوره مسابقات داژبال پارک های بانوان قرچک به مناسبت ولادت علی اکبر(ع) با حضور ۳۰ تیم از پارک های شهرداری و حوزه بسیج خواهران جضرت زهرا (س) در پارک بانوان ایستگاه ژیان قرچک برگزار شد .

هدف از برگزاری این مسابقه توسعه و ترویج ورزش های همگانی در میان اقشار مختلف مردم بخصوصا بانوان است، بانوان همیشه از ورزش غافل می شوند و با ایجاد چنین محیطی در یک فضای ورزش و شاد به رقابت می پردازند و تاثیر ورزش بانوان در شادابی و پویایی آنان باعث افزایش نشاط اجتماعی می شود.

ورزش های سنتی و محلی بخصوص داژبال( وسطی) که در گذشته رونق بیشتری داشتند و موجب رواج همدلی و صمیمیت می شدند کم رنگ شده است و امروز با بوجود آمدن بازی های رایانه ای تنهیی، انزوار و خشونت در جامعه افزایش یافته است.

گسترش ورزش و همگانی کردن ورزش در بین آحاد مختلف مردم نیازمند تلاش و همت همگان در جامعه است، تا محیطی سالم و بدون هیچ جنجالی داشته باشیم.

زهرا سلطانی مسئول ورزشی بانوان شهرداری قرچک در گفت‌وگو با خبرنگار قرچک آنلاین از استقبال بانوان از پارک بانوان خبر داد و اظهار کرد: این پارک در روزهای عادی بالغ بر یک هزار و مراجعه‌کننده دارد

وی گفت: این پارک علاوه بر فراهم کردن امکانات تفریحی برای بانوان، اقداماتی هم برای ارائه خدمات آموزشی هم انجام داده است.

سلطانی افزود: پارک بانوان در همه اعیاد و مناسبت‌های ملی مذهبی برنامه اجرا می‌کند و شاهد حضور هزاران نفری بانوان در این برنامه‌ها است.

وی با ابراز امیدواری برای رعایت نظافت محیطی در پارک ادامه داد: بانوان باید متوجه باشند که نباید اقداماتی انجام شود که فعالیت این محیط امن دچار خدشه شود.

مسئول ورزشی بانوان شهرداری قرچک  در پایان خاطرنشان کرد: مدیریت پارک همه تلاش خود را برای ایجاد محیط امن و آرام برای حضور بانوان در پارک بانوان انجام می‌دهد.

گفتنی است، در این مسابقات به تیم های اول تا سوم جوایز ارزنده اهدا گردید.

انتهای پیام/س

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *