فرمانده انتظامی بخش جوادآباد:

چهارشنبه آخرسال باید یک فرصت باشد نه تهدید

فرمانده انتظامی بخش جوادآباد ورامین در جمع دانش آموزان بیان داشت: چهارشنبه آخرسال باید فرصت باشد برای کنار هم بودن نه تهدید برای سلامتی باشد.

به گزارش قرچک آنلاین; سروان محمد جزایری فرمانده انتظامی بخش جوادآباد ورامین در جمع دانش آموزان ددبیرستان پسرانه شهید تات اظهار داشت: شما دانش آموزان باید مراقب باشید که مراسم چهارشنبه سوری را برای خود و خانواده تان تبدیل به حادثه ای تلخ و ناگوار نکنید.
وی با بیان اینکه در سنت های پیشین ایرانیان انفجار مواد محترقه به هیچ وجه وجود نداشته، ادامه داد: پلیس مخالف شادی و سرور نیست اما افرادی که با اقدامات خود در چهارشنبه آخر سال، سلامت دیگران را به خطر انداخته و برای دیگرشهروندان ایجاد مزاحمت می کنند برخورد قاطع خواهد داشت.
سروان جزایری در پایان جهت پیشگیری از هر گونه حوادث احتمالی چهارشنبه آخرسال از دانش آموزان درخواست کرد: به هیچ عنوان از مواد آتش بازی و محترقه استفاده نمایند، از نگهداری مواد محترقه تهیه و ساخت وسایل آتش بازی به خصوص در منزل، زیرزمین، مغازه و… جدا خوداری کنند، هیچگاه از الکل برای آتش گیری مواد استفاده نکنند، از پرتاب مواد آتش زا مانند فشفشه و موشک برروی درخت ها، پشت بام، بالکن منازل که از عوامل عمده بروز آتش سوزی است، خودداری کنند.
بنا بر این گزارش، در این جلسه ضمن پخش فیلم آموزشی در خصوص آسیب های چهارشنبه آخر سال، بروشورهای انتظامی و اجتماعی مرتبط نیز میان دانش آموزان توزیع شد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *