چهارشنبه‌ای، برفی و بارانی در پیش است

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور، آخرین وضعیت جوی و پیش‌بینی‌ها برای سه روز آینده را تشریح کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی قرچک آنلاین; احمد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: امروز (سه‌شنبه) شانزدهم دی‌ماه هوا صاف و در اواخر امروز با افزایش ابر و وزش باد روبه‌رو هستیم بیشینه و کمینه هوای تهران نیز ۱۵ و ۶ درجه سانتیگراد است.

 

وی افزود: روز چهارشنبه ۱۷ دی‌ماه نیز هوا نیمه ابری همراه با وزش باد شدید به تدریج ابری و در پاره‌ای از نقاط با بارش برف و باران همراه است و بیشینه و کمینه دما نیز در این روز ۴ و ۱۶ درجه سانتیگراد است.

 

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریعی سازمان هواشناسی کشور همچنین هوای پنجشنبه ۱۸ دی‌ماه را نیمه‌ابری و در پاره‌ای از نقاط بارش پراکنده و بیشینه و کمینه دما را در این روز ۲۴ و ۱۸ درجه سانتیگراد عنوان کرد.

 

به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی کشور در اخطاریه‌ای اعلام کرد: وزش باد از بعدازظهر امروز و طی روز چهارشنبه در استان‌های اردبیل، گیلان، آذربایجان شرقی و غربی، زنجان و قزوین تشدید شده و به طور لحظه‌ای سرعت آن بین ۷۰ تا ۹۰ کیلومتر بر ساعت پیش‌بینی می‌شود.

 

شایان ذکر است؛ در برخی استان‌های گیلان و اردبیل به دلیل تشدید وزش باد، احتمال وارد شدن خسارت به تاسیسات از جمله دکل‌های برق فشار قوی وجود دارد.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *