پیش‌بینی ترافیک «بسیار سنگین» معابر تهران در روز سه‌شنبه

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به پیش‌بینی بارش سنگین باران در شهر تهران برای روز سه‌شنبه (فردا) نسبت به بار ترافیکی سنگین در معابر پایتخت هشدار داد.

به گزارش سرویس اجتماعی قرچک آنلاین;  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران نسبت به بارش شدید باران در روز سه‌شنبه در شهر تهران هشدار داد و اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی سازمان هواشناسی فردا شاهد بارش باران در شهر تهران خواهیم بود و با توجه به این موضوع ترافیک پایتخت خصوصاً در ساعات پایانی روز و عصر بسیار سنگین خواهد شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: با توجه به این‌که در روزهای سه‌شنبه ترافیک عصرگاهی در تهران معمولاً سنگین است توصیه می‌شود شهروندان فردا (سه‌شنبه) از تردد‌های غیرضروری در معابر شهر تهران خودداری کرده و حتی‌المقدور از خودروهای شهری استفاده نکنند و سعی کنند در صورت ضرورت تردد از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به پیش‌بینی هواشناسی و بارش باران در تهران به شهرداری پایتخت و نهادهای مسئول اعلام کرده‌ایم تا آمادگی لازم برای رفع آب‌گرفتگی‌های احتمالی را داشته باشند.

مهماندار خاطرنشان کرد: پلیس راهور تهران بزرگ در روز سه‌شنبه با توان صددرصدی در معابر حضور دارد تا تسهیلات ترافیکی را به مردم ارائه دهد و مانع از بروز گره‌های ترافیکی شود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در پایان گفت: با توجه به این موارد لازم است سازمان تاکسی‌رانی و اتوبوس‌رانی پایتخت برنامه‌ریزی لازم و آمادگی کامل داشته باشند تا نسبت به جابه‌جایی مسافران اقدام کنند.

تسنیم

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *