پیام نوروزی فرماندار قرچک به مناسبت فرارسیدن سال ۹۳

علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک به مناسبت فرارسیدن سال نو و بهار ۹۳ پیام نوروزی صادر کرد.

به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین ;نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک فرارسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۳ را به عموم مردم شریف و عزیز ایران اسلامی خصوصا مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان قرچک تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است: سال جدید را با نام پروردگار متعال و یاد حضرت زهرا(س) آغاز خواهیم کرد چراکه تمام هستی قطره ای از دریای بیکران عطوفت فاطمه(س) است. پیامبر اکرم(ص) فرمود: “در روز قیامت جبرئیل به فاطمه خطاب می کند: ای فاطمه! هرچه دوست داری از خدای خویش بخواه، فاطمه می‏گوید: خدایا شیعیان من و فرزندانم را نجات بده. در این زمان خداوند به فاطمه می‏فرماید: اینک در میان اهل محشر برو؛ هرکس که به تو پناهنده شود همراه تو وارد بهشت خواهد شد. در این هنگام همه مردم آرزو می کنند ای کاش فاطمی بودند.

بنده به نوبه خود فرارسیدن سال نو را به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، تمام هموطنان عزیزم در سراسر کشور به خصوص مردم با عزت و شهیدپرور شهرستان قرچک، خانواده‌ معظم و معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران، خدمتگزاران این نظام مقدس و تمامی اقشار مختلف ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض مینمایم. همچنین سالی پر از آرامش همراه با معرفت زهرایی و مهدوی را برای ملت همیشه سرافراز ایران اسلامی آرزومندم.

برای ملتی اینچنین بزرگ همواره آرزوهای بزرگ وجود داشته و دارد و امید است خداوند متعال در سال ۹۳ آنطور که مصلحت می داند بهروزی بیشتر را برای ملت ایران اسلامی مقدر فرماید. با توجه به اینکه ایام فاطمیه با نوروز امسال توأم بوده، تکریم و احترام این ایام بر همه ما لازم است. در احادیث آمده “روزی که ما گناه نکنیم، عید است”. ایام فاطمیه امسال به همه ما کمک می‌کند تا گناه را از خود دور کنیم و این تحقق عیدی واقعی محسوب می شود.

الهی! در عطای عیدانه به کرم خود بنگر نه طاعت من، که آنچه تو را شاید از هیچکس برنیاید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *