پیام نوروزی داریوش پازوکی شهردار پاکدشت

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین; شهردار پاکدشت ضمن تبریک میلاد با سر سعادت امام علی (ع) روز پدر و فرا رسیدن سال جدید به شهروندان و هموطنان گرامی یادآور شد که رفع دغدغه مردم در رابطه با مسائل سطح شهر را هدف اصلی سال ۹۸ مجموعه خانواده شهرداری پاکدشت می داند. به گزارش روابط […]

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین;

شهردار پاکدشت ضمن تبریک میلاد با سر سعادت امام علی (ع) روز پدر و فرا رسیدن سال جدید به شهروندان و هموطنان گرامی یادآور شد که رفع دغدغه مردم در رابطه با مسائل سطح شهر را هدف اصلی سال ۹۸ مجموعه خانواده شهرداری پاکدشت می داند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری پاکدشت، در ادامه پیام تبریک شهردار پاکدشت آمده است: نوروز پاسداشت کارهای کوچک و بزرگی است که در شهرها توسط مسئولین برای مردم در مناسبتهای مختلف به عنوان پروژه ای برای تغییر و تحول به یادگار مانده اند و نوروز یعنی هیچ تلاشی بدون ثمر نیست اگر چه زمان بر ترین کارها پیش روی مسئولین باشد.
و برای شهرداران، بهار زمانی است که زمینی کلنگ می خورد تا آجر روی آجر رود و فضایی زیبا برای شهروندان تامین شود .
سال ۱۳۹۷ هجری شمسی سپری می شود تا رویدادهای تلخ و شیرین آن تجربه ای شود برای سال جدید تا با درس گرفتن از این داشته های گرانبها در مسیر کسب توفیقات روزافزون و ارائه خدماتی در خور شان امت شهیدپرور پاکدشت گام برداریم.
مجموعه خانواده بزرگ شهرداری پاکدشت نیز با همه توان، برنامه های خود را بر مبنای تحقق اهداف جدید و البته پیگیری شعارهای سالیان گذشته به منظور ساخت شهری زیبا اجرایی خواهد کرد و در آغاز سال جدید آرزوی ما برای همه شهروندان عزیز پاکدشت، زندگی در شهری اخلاقی، زیبا، ایمن، شاد، آباد و توسعه یافته، با اهدافی به دقت برنامه ریزی شده که در سال جدید با پشتکار و مشارکت شهروندان در جهت تحقق آنها تلاش خواهیم کرد.
در این عید سعید باستانی با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می گذاریم و فروتنانه از او طلب می کنیم که :”یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبر اللیل و النهار ، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال.”

داریوش پازوکی شهردار پاکدشت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *