پیام شهردار پاکدشت به مناسبت روز جهانی قدس

شهردار پاکدشت با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، از تمامی کارکنان شهرداری پاکدشت دعوت کرد که در کنار دیگر اقشار جامعه، در راهپیمایی این روز شرکت کنند.

شهردار پاکدشت با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، از تمامی کارکنان شهرداری پاکدشت دعوت کرد که در کنار دیگر اقشار جامعه، در راهپیمایی این روز شرکت کنند.
متن کامل پیام شهردار پاکدشت به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
این پیام حضرت محمد(ص)، رسول رحمت و مهربانی است که امت اسلام را به یاری مردم مظلوم و بی دفاع فرا می خواند: “هرکس فریاد مظلومیت مردمی را بشنود و به یاری نشتابد، مسلمان نیست”.
بار دیگر روز قدس فرا می‌رسد، روزی که می دانیم یکی از یادگارهای امام عزیز است. بی شک در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امسال، آحاد مردم مومن، روزه دار و انقلابی شهرستان پاکدشت دوشادوش دیگر آحاد امت اسلامی در سراسر ایران اسلامی و جهان با مشت های گره کرده و پرشور تر از قبل، در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت کرده و ضمن لبیک به فرمان تاریخی امام راحل و عظیم الشان و تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب، جنایات اسرائیل غاصب و حامیان این رژیم جعلی و همراهان و هم پیمانان جدید آنها یعنی گروه های تکفیری را محکوم کرده و بار دیگر عزم و اراده راسخ خویش را در حمایت از آرمان رهایی قدس شریف و دفاع از حقوق ملت مظلوم و ستم دیده فلسطین به جهانیان نشان خواهند داد.
شهروندان پایتخت گل و گیاه ایران روز قدس را گرامی می دارند زیرا این روز ، روزی است که مردم مسلمان و آزادۀ ایران برای حمایت و دفاع از مردم مظلوم فلسطین و مخالفت با رژیم غاصب صهیونیستی که سالهاست رسوایی‌اش در نسل‌کشی، کشتار و شکنجه پیر و جوان، زن و مرد فلسطینی در جهان برملا شده است با زبان روزه به میدان می‌آیند و ندای حق‌طلبی و عدالت‌جویی را با فریادهایشان سر می دهند.
اینجانب به نمایندگی از تمامی کارکنان شهرداری پاکدشت ضمن اعلام حضور در راهپیمایی عظیم روز قدس، از مردم شریف، آزاده، غیور و استکبار ستیز شهر پاکدشت دعوت می‌کنم تا بار دیگر با حضور گسترده در این راهپیمایی فریادمان را به گوش دنیا برسانیم.

داریوش پازوکی شهردار پاکدشت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *