پیام نوروزی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین; با سلا م- پس از حمد خدا و درود و صلوات برمحمد و آل محمد(ص) وشهیدان و امام شهداء و آرزوی سلامتی برای آقا امام زمان(عج) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و دولت خدمتگذار لازم می دانیم پیشاپیش فرا رسیدن سال جدید و بهارطبیعت را به همه مردم فهیم […]

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین;

با سلا م- پس از حمد خدا و درود و صلوات برمحمد و آل محمد(ص) وشهیدان و امام شهداء و آرزوی سلامتی برای آقا امام زمان(عج) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و دولت خدمتگذار لازم می دانیم پیشاپیش فرا رسیدن سال جدید و بهارطبیعت را به همه مردم فهیم و بزرگوار شهر پاکدشت تبریک و تهنیت عرض نمائیم.
خداوندسبحان را شاکریم که توفیق خدمتگذاری به شما مردم شریف را در این برهه از زمان به ما ارزانی داشته است که رضایتش، در گرو رضایت مردم است.
لازم می دانیم که این نکته را یادآوری نمائیم ،مسئولیتی که بر عهده شورای شهر است بسیار وسیع و گسترده می باشد شورای اسلامی شهر پاکدشت با تمامی مشکلات فرا روی خود تلاش فراوان نموده است تا با مشارکت شهروندان به یک ثبات مطلوب همراه با نیل به اهداف و برنامه های پیش بینی شده دست یابد بنابراین خود را متعهد و ملتزم می دانیم تا تمام توان شورای اسلامی و پرسنل شهرداری را به منظور توسعه پایدار و ایجاد محیطی شاد و در شأن شهروندان عزیز بکار گیریم تا خدمات بهتر و مطلوبتری ارائه نمائیم.
بی تردید میتوانیم با هم اندیشی و برنامه ریزی های مناسب و با بهره گیری از کلیه امکانات موجود در سطح شهر، شکوفایی، توسعه و آبادانی پاکدشت را تحقق بخشیده و شاهد رشد و بالندگی شهرمان باشیم.
آنچه همه ما در پی آنیم این است که با به حرکت درآوردن ظرفیت‌های بزرگ شهر گل و گیاه و درخدمت گرفتن نیروی ارزشمند زنان و جوانان بتوانیم از پیچ مشکلات امروز رها شویم تا پاکدشت ؛این پایتخت گل و گیاه ایران همچون نگینی بر تارک کشورمان بدرخشد.
با آرزوی پایداری و بهروزی
باشد که در شروع بهار دلهایمان آکنده از عطر محبت و دوستی گردد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *