فرمانده انتظامی شرق استان تهران:

پلیس با کسانی که سلامت دیگران را به خطر بیندازند برخورد قاطع خواهد داشت

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: کسانی که با اقدامات خود در چهارشنبه آخرسال، سلامت دیگران را به خطر انداخته و برای دیگر شهروندان ایجاد مزاحمت کنند؛ برخورد قاطع خواهد داشت.

به گزارش قرچک آنلاین; سرهنگ عبدالرضا ناظری با حضور د جمع دانش آموزان دبیرستان آزادگان اظهار داشت: در سال های اخیر با تعامل خوب آموزش و پرورش با نیروی انتظامی نقش جوانان در تامین نظم و امنیت و ارتقاء امنیت اجتماعی و فرهنگی افزایش پیدا کرده است.
ناظری گفت: دانش آموزان باید مراقب باشند که مراسم چهارشنبه سوری تبدیل به چهارشنبه سوزی نشود.
وی با بیان اینکه در سنت های پیشین ایرانیان انفجار مواد محترقه به هیچ وجه وجود نداشت، گفت: پلیس مخالف شادی و سرور افراد نیست، اما با کسانی که با اقدامات خود در چهارشنبه آخرسال، سلامت دیگران را به خطر انداخته و برای دیگر شهروندان ایجاد مزاحمت کنند؛ برخورد قاطع خواهد داشت.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه هر گونه بی توجهی به نکات ایمنی و سهل انگاری در برپایی مراسم چهارشنبه آخر سال می تواند زیان های جانی ومالی سنگین و غیر قابل جبرانی داشته باشد، بیان کرد: حادثه برای هرکسی اتفاق می افتد، در برخی حوادث افرادی کشته شده یا به شدت آسیب می بینند، اما از بروز برخی از حوادث از جمله چهارشنبه آخر سال می توان جلوگیری کرد.
رئیس پلیس شرق استان تهران در پایان با اشاره به فتوای مراجع عظام تاکید کرد: مراسم چهارشنبه نه تنها هیچ مبنای شرعی ندارد، بلکه مستلزم ضرر و فساد زیادی است، که باید از آن اجتناب شود.
انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *