پایان دوره آموزشی جام باشگاه های کتابخوانی در پیشوا

آخرین روز از دوره آموزشی جام باشگاه های کتابخوانی ویژه کودک و نوجوان برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی قرچک آنلاین; آخرین روز  از دوره آموزشی جام باشگاه های کتابخوانی ویژه کودک و نوجوان در سالن استاد مومنی خانه فرهنگ شیخ جنید برگزار شد.

این دوره به منظور آموزشهای لازم برای کتابخوانی کودک و نوجوان و راه اندازی جام باشگاه ها برای مربیان و تسهیل گران و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی برگزار گردید.

گفتنی است دو استاد در بخشهای مختلف این دوره آموزشی  شامل راه انداری باشگاه های کتابخوانی ، هدف از کتاب خوان کردن کودک و نوجوان و نحوه جذب و شیوه ترویج این فرهنگ را تدریس نمودند که بطی نظر سنجی های گرفته شده با ا استقبال خوبی روبرو شد و خواهان برگزاری دوباره این دور ه شدند .

همچنین متذکر شدند که اگرچه کتاب برای ما مفید می باشد ممکن است  به دلیل مفاهیم نادرست می تواند مضر هم باشد پس باید به این نکته توجه داشت که کتاب مناسب و مفید در اختیار کودک و نوجوان قرار داده شود.

ضمناً مسئول پیگیری جام باشگاه های شهرستان پیشوا متذکر شد که ارائه خدمات رفاهی ، اعم از پزشکی ، ورزشی ، سینما ، استخر و …. از تخفیفات ویژه برخوردار می باشند.

همچنین هر نفر از اعضای جام باشگاه های کتابخوانی می تواند حداکثر تا سقف ۶۰ هزار تومان کتاب خریداری نموده و از این مبلغ ۵۰% را عضو پرداخت نموده و ۵۰% مابقی را معاونت محترم فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از طریق پرداخت یارانه به کتاب فروشی ثبت نام شده در جام پرداخت می نماید.

کتاب فروشی دریچه در سطح شهرستان تنها مرکز فروش کتاب جام بوده که به آدرس پیشوا ، خیابان شریعتی ، تقاطع خیابان دستجردی با شماره تماس ۰۹۱۰۲۴۲۱۰۸۶ از ساعت ۸ الی ۲۰ آماده ارائه خدمت رسانی به اعضای جام می باشد.

انتهای پیام/س

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *