گزارش از راهپیمایی امروز مردم ایران اسلامی؛

پاسخ کوبنده مردم ایران به دولت امریکا / آقای ترامپ شما غلط می کنید / قطعنامه: ملّت ایران هیچ اعتمادی به اتحادیه اروپا ندارد

مردم سراسر ایران اسلامی پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه، با برپایی راهپیمایی‌هایی ، اقدامات خصمانه و عهدشکنانه آمریکا علیه ملت ایران را محکوم کردند.

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین; این راهپیمایی‌ها که در واکنش به خروج آمریکا از برجام و ادعاهای همراه با توهین رئیس‌جمهور دیوانه‌نمای آمریکا علیه ملت ایران در جای جای میهن اسلامی‌مان صورت گرفت، با شعارها و حمل پلاکاردهایی همراه بود که نشان از شور و شعور توامان ملت بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی داشت.

ترامپ در آذربایجان شرقی خفه شد

مردم تبریز و سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی بعد از اقامه نماز ظهر با طی مسیری کوتاه از مصلی امام خمینی(ره) به سمت میدان ساعت، انزجار خود را از سیاست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در قبال ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.

 

طنین انداز شدن شعار”مرگ بر آمریکا” در ایلام

نمازگزاران ایلامی که مسیر مصلی تا میدان مادر را با صفوفی به هم فشرده طی کردند با حمل دست‌نوشته‌هایی با مضامین ،مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از استکبار جهانی و حامیان او نشان دادند.

 

جنوب شرق ایران علیه ترامپ به پا خاست

تظاهرات مردمی ضد استکباری، علیه عهد شکنی دولت مستکبر و غیر قابل اعتماد آمریکا در زاهدان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

 

پیام مردم استان فارس به ترامپ: شما غلط می کنید

مردم شیراز و سایر شهرهای استان فارس امروز به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بعد از اقامه نماز جمعه راهپیمایی ضد استکباری در محکومیت عهد شکنی دولت آمریکا برگزار کردند.

 

درخواست مردم قزوین از رئیس جمهوری: آقای روحانی به خدا اعتماد کن

راهپیمایی مردمی ضد استکباری و محکومیت عهدشکنی دولت مستکبر آمریکا همزمان با سراسر کشور امروز(جمعه) در استان قزوین برگزار شد.

 

محکومیت عهدشکنی دولت مستکبر آمریکا در گلستان

امروز جمعه ۲۱ اردیبهشت، تظاهرات مردمی ضداستکباری و محکومیت عهدشکنی دولت مستکبر آمریکا امروز همزمان باسراسر کشور در گلستان برگزار شد.

گزارش تصویری/ تظاهرات مردمی محکومیت عهدشکنی دولت مستکبر آمریکا

barjam 1

IMG_9564.jpg

 

ترامپ پاسخ گستاخی خود را از مردم استان مرکزی گرفت

امروز همزمان با سراسر کشور تظاهرات مردمی ضد استکباری و محکومیت عهد شکنی دولت مستکبر آمریکا در استان مرکزی برگزار شد.

 

مشت محکم نمازگزاران کهگیلویه و بویراحمد بر دهان امریکا

نمازگزاران کهگیلویه و بویراحمدی همزمان با سراسر کشور پس از حضور در نماز جمعه با مشت های گره کرده و محکم بار دیگر انزجار خود را شیطان بزرگ، امریکای جنایتکار اعلام کردند.

 

راهپیمایی مردم استان سمنان در محکومیت عهدشکنی های آمریکا

مردم سراسر استان سمنان بعد از اقامه نماز جمعه هم‌زمان با دیگر شهرهای سراسر ایران در محکومیت خروج یک جانبه آمریکا از برجام راهپیمایی کردند.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *