حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 25 جماد ثاني 1443 Friday, 28 January , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
ورود هفت میلیون و ۲۰۰ هزار زائر به خراسان رضوی
۰۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۷
شناسه : 107053

سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی از ورود هفت میلیون و ۲۱۷ هزار و ۳۷۷ نفر زائر و مسافر به استان از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته تا پنجم فروردین سال جدید خبر داد.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر قرچک آنلاین; به نقل از صبح توس؛ مهدی فروزان ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: این میزان ورود زائر و گردشگر در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۲.۵ درصد کاهش دارد.

وی افزود: ۵۲۸  هزار و  ۶۲ نفر از این تعداد، از طریق حمل و نقل جاده ای و عمومی به  استان  وارد شده اند که در مقایسه با سال قبل، ۸.۳ درصد کاهش داشته است.
مدیر کل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: ۲۰۹ هزار و ۴۵۷ نفر از این افراد نیز با قطار به استان سفر کرده اند که با رشد ۲.۶. درصدی همراه بوده است.
فروزان، آمار زائران و مسافرانی که از طریق فرودگاه ها به استان وارد شده اند را  نیز ۱۰۸ هزار و ۷۲۶  نفر اعلام کرد و افزود: این آمار در  مقایسه با سال گذشته ۱۷.۴ درصد کاهش داشته است.
وی گفت: زائران و مسافرانی که با وسائل نقلیه شخصی خود از روز ۲۵ اسفند ماه گذشته تا پنجم فروردین سال جدید به استان وارد شده اند هم ۶ میلیون و  ۳۷۱  هزار و ۱۳۲  نفر می باشند که این میزان در مقایسه با سال گذشته، با کاهش ۱.۸درصدی مواجه بوده است.
سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی در خصوص آمار ورود زائران و مسافران در این مدت به مشهد هم گفت: از تاریخ ۲۵ اسفند ماه گذشته تا پنجم  فروردین سال جاری چهار میلیون و  ۳۸۱  هزار و ۱۵۸  نفر به این کلانشهر  وارد شده اند که در مقایسه با سال گذشته، سه درصد افزایش دارد.
وی افزود: ۳۹۰  هزار و  ۳۶  نفر از این تعداد، از طریق حمل و نقل جاده ای و عمومی به مشهد وارد شده اند که در مقایسه با سال قبل، هفت  درصد کاهش داشته است.
مدیر کل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: ۲۰۹ هزار و  ۴۵۷  نفر از این افراد نیز با قطار به مشهد سفر کرده اند که با رشد ۲.۶ درصدی همراه بوده است.
فروزان، آمار زائران و مسافرانی که از طریق فرودگاه ها به مشهد وارد شده اند را  نیز ۱۰۸  هزار و ۷۲۶  نفر اعلام کرد و افزود: این آمار در  مقایسه با سال گذشته ۱۷.۴ درصد کاهش دارد.
وی گفت: زائران و مسافرانی که با وسائل نقلیه شخصی خود در روزهای ۲۵ اسفند ماه سال گذشته تا پنجم فروردین سال جدید به مشهد وارد شده اند هم سه میلیون و ۶۷۳  هزار و ۱۵۶  نفر می باشند که این میزان در مقایسه با سال گذشته، با رشد یک درصدی مواجه بوده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.