فرماندار شهرستان قرچک:

ورزشکاران به عنوان سفیران سلامت افرادی را از منجلاب نجات دهند

فرماندار شهرستان قرچک گفت: ورزشکاران باید به عنوان سفیران سلامت ، افرادی که به انحراف کشیده شده اند را به سوی ورزش سوق داده و آنان را از منجلاب نجات دهند.

به گزارش قرچک آنلاین; صبح امروزجمعی از مسئولان شهرستان قرچک با حضور در پایگاه های ورزش صبحگاهی با ورزشکاران به گفتگو پرداختند.
مسعود مرسل پور فرماندار شهرستان قرچک در جمع ورزشکاران با اشاره به اهمیت ورزش در سلامت افراد جامعه اظهار داشت: افرادی که به ورزش می پردازند همیشه شاداب و پر نشاط هستند و از نظر هوشی در شرایط مطلوبی قرار دارند.
فرماندار قرچک گفت: اصلی ترین نکته ای که باید به فرزندان آموخت نقش ورزش در سلامتی آنان هست و بهترین راه این آموزش پرداختن خود پدران و مادران به ورزش است.
وی افزود: ورزشکاران باید به عنوان سفیران سلامت شهرستان، افرادی که به انحراف کشیده شده اند را به سوی ورزش سوق داده و آنان را از منجلاب نجات دهند.
رئیس شورای عالی ورزش شهرستان قرچک گفت: مسئولان به ورزش همگانی توجه ویژه ای دارد و ورزش را سرلوحه سلامتی مردم می داند.
محسن خادمی رئیس اداره ورزش و جوانانشهرستان قرچک بیان کرد: در راستای ترغیب و تشویق مردم منطقه به سوی ورزش برنامه های خوبی را مد نظر داریم که گام به گام اجرایی خواهیم کرد.
خادمی تصریح کرد: رفع مشکلات ورزشکاران در پایگاه های ورزش صبحگاهی قرچک از اولویت های است و با همکاری سایر مسئولان شهرستان مرتفع خواهد شد.
گفتنی است، در پایان این بازدید البسه ورزشی به تمامی ورزشکاران پایگاه های ورزش صبحگاهی واقع در پارک ۱۵ خرداد و پارک جنگلی اهدا گردید.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *