نمایند مردم شهرستان قرچک، ورامین و پیشوا:

هیچ دستگاهی در حوزه بهداشت و درمان کارگری شریک نیست

نمایند مردم شهرستان قرچک، ورامین و پیشوا گفت: هیچ دستگاهی در حوزه بهداشت و درمان کارگری مشارکت و شریک نیست و با حمایت نمایندگان این اصلاحیه قانون کار انجام خواهد شد.

به گزارش قرچک آنلاین; سید حسین نقوی نمایند مردم شهرستان قرچک، ورامین و پیشوا در گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: شهدای کارگری گمنام و بی ادا برای استقرار نظامی اسلامی جان خود را فدا کردند واین یک سند افتخار آفرین خانواده بزرگ کارگرای است.

وی با اشاره به نشت لوزان در خصوص بحران سوریه، گفت: بعد از چهارسال قدرت های سلطه گر به این نتیجه رسید که بحران سوریه بدون ایران قابل حل نیست و مجبور به دعوت ایران به این نشست شدند.

نقوی بیان کرد: جهوری اسلامی به شرط حضور نماینده گان دو کشور عراق و مصر در این نشست حضور پیدا خواهد کرد و آمریکای ها مجبوربه قبول این شرط شدند و این از عزت و اقتدار ایران اسلامی است .

وی افزود: امروز ملت ما در اوج قله های افتخار است و ما در مقابل تهدیدها، تحریم ها، فشار ها و عهد شکنی های پی در پی آمریکا ایستادگی کردیم.

نمایند مردم شهرستان قرچک، ورامین و پیشوا با اشاره به گزارش کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: طی هشت ماهی که از اجرای برجام گذشته است، ایران به تعهداتش عمل کرده است و دولت آمریکا یازده بارعهد شکنی کرده است.

وی با بیان اصلاح قانون کار که در فراکسون در حال بررسی است تصریح کرد: صندوق متعلق به خانواده کارگری است، کارگر عرق ریخته و این صندوق را تشکیل داده است و ما اجازه شریکی کسی را نخواهیم داد، این حق الناس و ظلم به جامعه کارگری است.

نقوی در پایان خاطر نشان کرد: هیچ دستگاهی در حوزه بهداشت و درمان کارگری مشارکت و شریک نیست و با حمایت نمایندگان این اصلاحیه قانون کار انجام خواهد شد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *