فرماندار قرچک:

هماهنگی ادارات قرچک برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی و صنفی

فرماندار شهرستان قرچک تأکید کرد: در شهرستان قرچک برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی و صنفی و همچنین ساماندهی آنها تعامل و هماهنگی لازم بین ادارات مربوطه برقرار است.

به گزارش قرچک آنلاین; به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، مسعود مرسلپور در جلسه ای که به منظور بررسی مشکلات واحدهای صنعتی و صنفی شهرستان قرچک با حضور محمدرضا مس فروش مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران در محل فرمانداری تشکیل شد، افزود: سیاست های عمومی دولت در حوزه اتحادیه های صنفی خوب دنبال شده است.

وی با بیان اینکه اتاق اصناف شهرستان و اداره صنعت، معدن و تجارت اقدامات بسیار خوبی برای ساماندهی صنوف و رسدیگی به مشکلات آنها انجام داده اند، گفت: گشتهای نظارتی منظم، برخوردهای منسجم و تأثیرگذار، تامین اقلام اساسی مردم، جلوگیری از افزایش قیمت ها و … از اقدامات مهم صورت گرفته در سطح شهرستان بوده است.

این مسئول یادآور شد: خوشبختانه تاکنون در شهرستان قرچک نارضایتی عمومی از نظر افزایش قیمت کالاهای مختلف نداشتیم.

وی افزود: همچنین شناسایی دقیقی ازواحدهای صنفیشهرستان صورت گرفته که جای تقدیر دارد.

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان قرچک نیز در این جلسه با تقدیر از حمایت های فرماندار از سرمایه گذاران بخش خصوصی و سایر امور توسعه ای شهرستان گفت: ادغام اتحادیه ها در قرچک در دستور کار است به طوریکه تعداد اتحادیه ها از ۱۷ به ۱۲ اتحادیه کاهش می یابد.

سعید محمدی پور همچنین گزارشی از وضعیت معرفی واحدهای دریافت تسهیلات به بانک ارائه داد وخواستار همکاری بانکها در این خصوص شد.

گفتنی است در این جلسه مصطفی زینت بخش سرپرست معاونت برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری، حمیدرضا تاجیک رئیس اتاق اصناف قرچک و حامد افشارنادری مدیر شهرک صنعتی نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *