ذوالنوری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

هفته آینده، جلسات کمیته هسته‌ای مجلس پیرامون چهارمین گزارش برجام برگزار می‌شود

یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از آغاز جلسات بررسی کمیته هسته‌ای مجلس درباره چهارمین گزارش وزارت امورخارجه درباره برجام، خبرداد.

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین;مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در گفت‌وگو با  باشگاه خبرنگاران جوان گفت: جلسات بررسی چهارمین گزارش وزارت امورخارجه درباره برجام از هفته آینده در کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت برگزار خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: این کمیته در جریان بررسی و تهیه گزارش ۶ ماهه کمیسیون امنیت ملی درباره برجام، قطعا از نمایندگان وزارتخانه‌های صنعت و معدن، نفت، اقتصاد و امورخارجه دعوت خواهد کرد تا موارد تهیه این گزارش جز به جز مورد بررسی قرار گیرد.

ذوالنوری در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا کمیته هسته‌ای جلساتی با هیئت نظارت بر برجام درباره تهیه گزارش مذکور خواهد داشت یا خیر، تصریح کرد: به نظر نمی‌رسد در روند تهیه این گزارش، کمیته هسته‌ای با هیئت نظارت بر برجام جلسه‌ای داشته باشد اما در مابقی موارد و براساس پیگیری‌های مجلس به نظر می‌رسد بین کمیسیون امنیت ملی و هیئت نظارت بر برجام تعاملاتی وجود داشته باشد.

نماینده مردم قم ادامه داد: قطعا در صورت نیاز این احتمال وجود دارد که  کمیسیون امنیت ملی مجلس با هیئت نظارت بر برجام یک نوبت جلسه داشته باشد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *