حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 5 رمضان 1444 Sunday, 26 March , 2023 تعداد دیدگاهها : 260×
هرکسی که اعتقاد به فریضه امر به معروف ندارد مسلمانی نیست
۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳
شناسه : 114063

امام جمعه قرچک گفت : مسئولین نیزباید به این موضوع بسیار توجه داشته باشند و در جهت فریضه امر به معروف همگان تلاش کنند.

ارسال توسط : نویسنده : فاطمه سيفي
پ
پ

 

 

 

به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین، الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه قرچک در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان قرچک اظهار داشت: به تعبیر بعضی صاحب نظران که خودشان رو روشن فکر خطاب میکنند، هرچقدر خوی غربی داشته باشند قابل توجه تر هستند؛ این تفکر را در روحیه افراد بی حجاب نیز مشاهده میکنیم، در مقابل برخی از صاحب نظر عکس این طرز تفکر میگویند اگر با بی حجابی انسان ارزش پیدا میکند و توجه بیشتری نسبت به آنان میشود حیوانان نیز برهنه هستند آیا نسبت به انسان در دنیا ارزشی دارند؟ برادران و خواهران این را توجه داشته باشید که حجاب و عفاف مایه ارزش انسان است.

 

وی گفت: امکان ندارد کسی به امام رضا (ع) ارادت داشته باشد ولی به ولایت فقیه نداشته باشد، چرا که انقلاب با تفکر ائمه شکل گرفت است و ولایت فقیه نیز راه، روش و سخن ائمه را میگوید.

 

وی ادامه داد :هرکسی که اعتقاد به فریضه امر به معروف ندارد مسلمانی آنان مشکل دارد، مسئولین نیزباید به این موضوع بسیار توجه داشته باشند و در جهت فریضه امر به معروف همگان تلاش کنند.

 

اسماعیلی تصریح کرد: کار شکن و ناتوانی که به هر بهانه ای مردم را معطل میکنند و کار را به امروز فردا می اندازند و کار مردم را انجام نمی دهند و انقلابی و مردمی نیستند، ما تنبلی نمیخواهیم هرکس نمیتواند برود.

 

امام جمعه قرچک در پایانتاکیدکرد: ما یک روزی جنگ نظامی را در دوران هشت سال دفاع مقدس سپری کردیم و بارها و بارها در تجاوز نیروی های استکباری و ضد اسلامی پیروز شدیم و امروز در جنگ اقتصادی و فرهنگی هستیم که باید با مقاومت و فعالیت گوش جان سپردن به مقام معظم رهبری این دوران سخت را سپری کنیم.

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.