حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 7 رمضان 1444 Tuesday, 28 March , 2023 تعداد دیدگاهها : 260×
هدف آمریکا از ائتلاف جدید در منطقه ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی است
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
شناسه : 87839

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا گفت: هدف آمریکا از ائتلاف جدید در منطقه ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی است و ما به کشورهای همسایه اعلام می کنیم که فریب استکبار را نخورند و در دام او قرار نگیرند

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; سید حسین نقوی نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا در گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: آمریکایی ها از درگیری مستقیم نظامی با ایران هراس دارند و اکنون تمرکز خود را بر جنگ اقتصادی و جنگ فرهنگی گذاشته اند و اتاق جنگ اقتصادی با نظام جمهوری اسلامی، وزارت خزانه داری آمریکا است.

وی گفت: وزارت خزانه داری آمریکا طی سالهای اخیر چند ماموریت بر عهده گرفته است که از آن جمله تحریم افراد و نهادهای ایرانی در قالب لیست تحریمی آمریکا، شناسایی کشورهایی که با جمهوری اسلامی رابطه مالی دارند و وادارکردن آنان به قطع رابطه با ایران است که در طی ۲ سال با ۱۶۵ بانک در سراسر جهان مذاکره کرده است.

نقوی خاطرنشان کرد: آنچه برای ما مهم است این است که بدانیم هیچ بن بستی در مقابله با تهدیدات آمریکا و خصوصاً اتاق فکر آن وجود ندارد و هر چه اقتصاد از درون ضعیف و وابسته به روابط بیرونی باشد وزارت خزانه داری آمریکا قدرت مانور بیشتر دارد.

وی تصریح کرد: برای مقام سازی اقتصاد مهم ترین بحث، حمایت از تولید و ایجاد ارزش افزوده حداکثری و تامین نیازهای اساسی و استراتژیک در داخل کشور است.

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا تاکید کرد: یکی از برنامه های استکبار برای انتفاع و ضریه زدن به نظام اسلامی که از هفته های گذشته در حال اجرای آن است دامن زدن به چالش های منطقه ای و درگیر کردن کشورهای منطقه با ایران است.

وی گفت: استکبار برای آنکه بتواند کشورهای منطقه خصوصاً غرب آسیا را در سیطره خود در آورد نفت های کشورهای منطقه را غارت می کند و آنان را به خود وابسته کند.

نقوی افزود: با پروژه ایران هراسی سعی دارد با کمک کشورهای عربی منطقه جمهوری اسلامی را با چالش روبرو کند و این گونه وانمود کند که ایران در حال سیطره بر کشورهای منطقه است تا از این طریق روند پیروزی محور مقاومت را با مشکل روبرو سازد و با وارد کردن کشورهای عربی به صحنه سوریه جبهه بندی جدیدی را در منطقه ایجاد کند تا بتواند نیروهای مقاومت را مستهلک و از نفوذ معنوی ایران در منطقه جلوگیری کند.

وی در پایان تصریح کرد: هدف آمریکا از این ائتلاف ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی است و ما به کشورهای همسایه اعلام می کنیم که فریب استکبار را نخورند و در دام او قرار نگیرند، در غیر این صورت اگر بخواهند علیه نظام اسلامی و منافع ما اقدامی کنند حتماً ضربه و شکست سختی خواهند خورد.

انتهای پیام/س

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.