فرمانده انتظامی شهرستان دماوند:

نگاه پلیس به چهارشنبه آخر سال اجتماعی است

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند با بیان اینکه بستن خیابان، میادین و ایجاد مزاحمت خط قرمز پلیس در چهرسنبه آخر سال است، نگاه پلیس به چهارشنبه آخر سال اجتماعی است.

به گزارش قرچک آنلاین; سرهنگ سیخ مراد مرادی فرمانده انتظامی شهرستان دماوند با بیان اینکه نگاه پلیس به مراسم چهارشنبه آخرسال امنیتی نیست، گفت: با اینکه نگاه پلیس به چهارشنبه آخر سال اجتماعی است با این حال باید مقولات اجتماعی نیز به درستی اجرایی شود.
این مقام انتظامی با بیان اینکه پلیس انتظار دارد که بزرگترها همانند سالهای اخیر در کنار کودکان خود حضور داشته باشند تا ضمن مدیریت رفتار آنان، اوقات خوش را درکنار یکدیگر بگذرانند گفت: حضور والدین در کنار کودکانشان اتفاقات خوبی را به همراه دارد.
مرادی بستن خیابان و میادین را جزو خط قرمزهای پلیس در چهارشنبه آخرسال عنوان کرد و گفت: عبور و مروز به سهولت در معابر باید انجام پذیر باشد.
وی همچنین ایجاد مزاحمتی را که منجر به شکایت مردمی شود را یکی دیگر از خط قرمزهای پلیس عنوان کرد و گفت: البته طی چند سال اخیر رفتارهای مردمی نسبت به سال های گذشته بهبود یافته است.
سرهنگ مرادی با بیان اینکه مردم در چهارشنبه آخر سال حتما حضور پلیس را در کنار خود می بینند گفت: مردم مطمئن باشند که در چهارشنبه آخر سال پلیس همراهشان است.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *