حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 25 جماد ثاني 1443 Friday, 28 January , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
نگاهی به وضعیت تیمی آبی‌پوشان تحت هدایت شفر در نیم‌فصل دوم/ ناکامی دنباله دار پر وینگرترین استقلال تاریخ
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۹:۲۳
شناسه : 105375

پاتوسی، وینگر اهل آفریقای جنوبی استقلال که به تازگی به این تیم پیوسته باید با ۹ بازیکن استقلال برای حضور در ترکیب اصلی رقابت کند.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش سرویس ورزشی قرچک آنلاین; پاتوسی، وینگر اهل آفریقای جنوبی استقلال که به تازگی به این تیم پیوسته باید با ۹ بازیکن استقلال برای حضور در ترکیب اصلی رقابت کند. پاتوسی در پست هایی بازی می‌کند که در استقلال ترافیک وجود دارد. او دو پسته است یعنی هم سمت راست و هم سمت چپ که دومی پست تخصصی او است. احتمالا پاتوسی درادامه فصل رقابت سختی با طارق همام خواهد داشت.

نبرد سخت پاتوسی

در سوی دیگر داریوش شجاعیان و محسن کریمی هم با این بازیکن هم پست هستند و قائدی و تبریزی هم گاهی در سمت چپ توپ می زنند. پیش از پیوستن او نیز استقلال دچار تعدد بود. با حضور محسن کریمی، مهدی قائدی، وریا غفوری، خسروحیدری، روح الله باقری، مرتضی تبریزی، داریوش شجاعیان، طارق همام و پاتوسی، اکنون این یکی ازپروینگرترین استقلال های تاریخ است.

سرگیجه برای شفر؟

پاتوسی غالبا درپست گوش چپ بازی می‌کند. این بازیکن به دلیل مهارت استفاده ازهردو پا قابلیت بازی درپست گوش راست را هم دارد اما مسئله این است که استقلال در هر دو پست بازیکنان بسیاری دارد که درنیم فصل اول شفر بارها از آنها استفاده کرده است. اگرپاتوسی بخواهد درپست اصلی اش که گوش چپ است بازی کند بازیکنانی همچون طارق همام عراقی و داریوش شجاعیان را مقابل خود خواهد دید.

ترافیک وینگرها

چنانچه شفر قصد استفاده از پاتوسی را درپست گوش راست داشته باشد بازهم درآن پست باید باید برای حضور در ترکیب از سد وریا غفوری ملی پوش که به این راحتی ها روی نیمکت نخواهد نشست، عبور کند. البته سرمربی استقلال بارها بازیکنانی که درگوش چپ و راست بازی می‌کنند را تغییرداده و حتی ازروح الله باقری و اللهیارصیادمنش درپست گوش چپ و راست استفاده کرده است.

قوز بالای قوز

تبریزی نیز بارها دراین موقعیت برای استقلال به میدان رفته و با توجه به اینکه مهدی قائدی، محسن کریمی و حتی خسروحیدری هم می‌توانند دراین پست برای استقلال بازی کنند به نظر می رسد پاتوسی برای حضور در ترکیب نبرد بسیار سختی در پیش رو دارد. با توجه به اینکه گونسالوس احتمالا به عنوان مهاجم در خط حمله استقلال قرارمی‌گیرد این احتمال وجود دارد که در نیم فصل دوم حتی به تبریزی هم درپست های دیگربازی برسد، درنتیجه کار پیرمرد آلمانی برای انتخاب ۱۱ نفر اصلی سخت خواهد شد. این در حالی است که آبی پوشان درپست دفاع وسط با کمبود بازیکن مواجه هستند.

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.