پرسش عیدانه از نمایندگان مردم؛

نمایندگان مجلس و اعضای شورای شهر تعطیلات نوروزی را مسافر کجا خواهند بود؟/ تبریز و مشهد مبدا و مقصد نمایندگان ملت

شاید برای بسیاری از مردم جالب باشد که نمایندگانش تعطیلات نوروز را کجا بوده و چه خواهند کرد و به همین دلیل ما نیز به سراغ این نمایندگان رفتیم تا پاسخشان را به سوال “نوروز؛کجا؟” بشنویم.

به گزارش سرویس اجتماعی قرچک آنلاین; به نقل از آناج، با شروع تعطیلات نوروزی بسیاری از مردم ایران چمدان‌ها را بسته و راهی سفر می‌شوند تا از فرصت پیش آمده برای استراحت و بودن در کنار خانواده استفاده کنند.

با توجه به آغاز سفرهای نوروزی باچند تن از نمایندگان آذربایجان‌شرقی در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای شهر تبریز گفت‌وگویی کوتاه انجام دادیم تا بدانیم نمایندگان مردم تعطیلات خود را چگونه سپری می‌کنند.

محمداسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو: قصد دارم عید نوروز را با قطار به مشهد بروم و بلیط هم گرفته‌ام، علاوه برآن قصد رفتن به جنوب به عنوان راهیان نور را هم دارم.

فریدون بابایی‌اقدم عضو شورای شهر تبریز: برنامه‌ی خاصی ندارم و به خاطر تبریز ۲۰۱۸ وشعاری که شهرداری با عنوان نوروز در تبریز داده است به احتمال زیاد در تبریز باشم اما بازهم باید دید که خانواده چه تصمیمی می‌گیرند.

بیت‌الله عبدالهی نماینده اهر و هریس: به امید خدا در نظر دارم به همراه خانواده به مشهد مقدس سفرکنم.

علی آجودان‌زاده عضو شورای شهر تبریز: درهیچ کدام از عیدهای نوروز  به مسافرت های داخلی یا خارجی نرفته و نمی‌روم مخصوصا امسال که با رویداد تبریز ۲۰۱۸ مصادف است و بنده بیشتر خود  را برای میزبانی از مسافران داخلی و خارجی آماده می‌کنم.

فردین فرمند نماینده میانه: زیاد اهل مسافرت نیستم، و چون خانواده‌ام در میانه هستند دوست دارم در اولین فرصت به خصوص در ایام عید به نزد آنها بروم؛ زمانی که به میانه سفر می‌کنم به دفتر امامزاده‌ی آنجا می‌روم و از نزدیک با مردم صحبت می‌کنم و به حرف‌هایشان گوش می‌دهم و این کار برای من بسیار لذت بخش است.

غلامحسین مسعودی ریحان عضو شورای شهر تبریز: متاسفانه هیچ سالی را به مسافرت نرفته‌ایم چون همیشه پذیرای مهمان بوده‌ایم و شرایط خانواده‌مان به گونه‌ای شده که نتوانسته‌ایم به مسافرت برویم.

محرم محمدزاده عضو شورای شهر تبریز: از ابتدای نوروز در تبریز هستم و به مشکلات مردم رسیدگی می‌کنم خوشبختانه یا متاسفانه عید نوروز را به هیچ‌‌جایی نخواهم رفت و در شهر حضور دارم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *