نشست هم اندیشی اساتید مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس قرچک

به مناسبت هفته پژوهش نشست هم اندیشی اساتید مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس شهرستان قرچک برگزار شد.

به گزارش قرچک آنلاین; به نقل از مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس شهرستان قرچک، به‌مناسبت هفته پژوهش نشست هم‌اندیشی اساتید مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس شهرستان قرچک برگزار شد.

این مراسم با حضور سردار رویانیان مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس، علی عبدی معاون فرماندار قرچک و اساتید این مرکز انجام شد.

سردار محمد رویانیان طی سخنانی در این نشست اظهار داشت: علم و دانش موجب توانایی و شکوفایی انسان می‌شود و در حقیقت علم کامل همان علم دینی است.

وی گفت: انسان به وسیله علم به اوج می‌رسد و مصداق بارز آن شهید مطهری است که نماد حوزه و دانشگاه بود و هم انسان‌ساز و هم تحول‌گرا بود.

مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس افزود: امروز باید بر خود ببالیم که ایران اسلامیمان در سایه ولایت فقیه پرچم دار دانش و فرهنگ است.

غلامحسین بازیاری، رئیس مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس شهرستان قرچک نیز طی سخنانی در این نشست هدف از ایجاد این مرکز علمی را اشتغالزایی و مهارت آموزی دانست و گفت: در نظر داریم با حضور اساتید دانشگاه شورای راهبردی را برای بهبود عملکرد و بالابردن کمی و کیفی آن تشکیل دهیم.

وی بیان داشت: حضور اساتید برجسته و با دانش سبب شده سطح آموزش این دانشگاه در شرایط مطلوبی باشد.

رئیس مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس قرچک عنوان کرد: ما در کنار پرداختن به مباحث علمی در این مرکز انجام برنامه‌های فرهنگی را نیز در اولویت داریم و اقدامات خوبی را نیز در این راستا انجام می‌دهیم.

 در ادامه این مراسم نیز پرسش و پاسخ اساتید از رییس مرکز و همچنین تقدیر از پژوهشگران برتر مرکز نیز برگزار شد.

انتهای پیام/س

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *