حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 27 ذو القعدة 1443 Sunday, 26 June , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
نشست برنامه ریزی و هماهنگی اجرایی ستاد هفته ناجا ویژه جشنواره پنجره مهر
۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰
شناسه : 37557

به منظور برنامه ریزی و هماهنگی اجرایی ستاد هفته ناجا ویژه جشنواره پنجره مهر نشست ویژه ای به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار گردید .

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; دبیر اجرایی در ابتدا پیرامون نحوه ی اجرا و شیوه ی برگزاری جشنواره اظهار داشت : تمامی برنامه های جهت اجرای باشکوه جشنواره پنجره مهر تدوین و درحال اجرا میباشد .
سرگرد مهدی شیرمحمدی گفت : با بهره مندی از ظرفیت های موجود منطقه در بعد هنری و اجرایی توانسته ایم به بهترین نحو ممکن تفویض وظایف نموده و تاکنون شاهد اعلام آمادگی تمامی گروه ها برای حضور در این جشنواره بوده ایم .
وی افزود : مراحل اجرایی جشنواره به همت متولیان امر آغاز گردیده و در نظر است همزمان با هفته ناجا اختتامیه ای باشکوه برگزار نماییم و برترین های هربخش را معرفی کنیم .
دبیر پشتیبانی و برنامه ریزی جشنواره در ادامه این نشست گفت : کیفیت ، کمیت و اهمیت غرفه های نمایشگاه پنجره مهر از مهمترین برنامه های پیش رو خواهد بود که در این زمینه تمهیدات خاصی اندیشیده شده است .
علیرضا تاجیک سعیدی ادامه داد : در طول برگزاری جشنواره که مختص به هنرهای معرفی شده میباشد تمامی مراحل اجرایی در دستور کار بوده که از هم اکنون جانمایی و برنامه ریزی گسترده ای برای اجرا در دستو کار قرار گرفته است .
وی اشاره داشت : از جمله برنامه های اصلی در جشنواره ضرورت ایجاد غرفه میباشد که این امر جزو مسائل تاثیرگزار در هفته ناجا خواهد بود .
فرامرز تاجیک معاون سیاسی فرماندار در ادامه این نشست ضمن استقبال از این جشنواره عنوان کرد: در این برهه ی زمانی به منظور رفع آسیب های اجتماعی موجود این جشنواره ها گامی بزرگ در عرصه ی دستیابی به یک جامعه ی سالم را پوشش می دهد.
وی گفت : همه ی دستگاه ها و ادارات باید پای کار باشند تا موفقیت های چشمگیری را شاهد باشیم ؛ چراکه عمده معضلات اجتماعی همچون طلاق، نزاع، سرقت و … نشات گرفته از آسیب اجتماعی و اعتیاد به مواد مخدر است و باید همه ی مسوولان تلاش خود را در این موضوع مهم متبلور سازند تا جامعه ی سالمی را از آن خود نمایند .
دکتر ممیزی رییس دانشگاه علمی کاربردی نیز عنوان کرد : تلاش های این دانشگاه در راستای اهداف کارگروه های فرهنگی، اجتماعی و کارآفرینی است لذا در برابر معضل اعتیاد به مواد مخدر اگر کارگروه کارآفرینی خوب ایفای نقش کند ریشه ی بسیاری از آسیب های اجتماعی حل می شود چراکه کسی که اشتغال دارد و به تحصیل می پردازد علم و ثروت را در کنارهم رشد می دهد ولی اگر اشتغال زایی نباشد بسیاری از آسیب های اجتماعی رشد پیدا می کند.
سرهنگ قیاسوند رییس پلیس مواد مخدر نیز اظهار کرد : اعتیاد با جرایم یکی از مهمترین آسیب های موجود در جامعه میباشد که این امر از معذل اعتیاد نشات گرفته است .
وی گفت : در بحث ایجاد غرفه های نمایشگاه آمادگی کامل را در این جشنواره لحاظ خواهیم نمود و بسته های فرهنگی در خصوص موضوعات جشنواره را تهییه و در اختیار مخاطبان قرار خواهیم داد .
دبیر علمی و مشاور عالی جشنواره در ادامه این جلسه اشاره داشت : جشنواره در چهار بخش ادبی ، علمی ، خبری و هنری در زمینه های مختلف برگزار میگردد که محورها نیز تبین و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است .
دکتر مهرداد مجتهدی افزود : بخشها نیز به صورت تفکیکی مورد مطاله قرار گرفته و جمع بندی آن نیز به صورت قسمتهای مختلف تدوین شده است تا هنرمندان بتوانند با استفاده از تخصص خود به حضور در این جشنواره اقدام نمایند .
مشاور عالی جشنواره ادامه داد : جهت آگاهی بیشتر شهروندان استان تهران سایتی با عنوان پنجره مهر به نشانی www.panjerehmehr.com راه اندازی گردیده که میتوان با مراجمعه به آن از کم و کیف چگونگی سرکت و برگزاری جشنواره اطلاع کسب کرد .
انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.