منصوری قرچک میزبان دبیری تبریز صدرنشین لیگ برتر

به گزارش خبرگزاری قرچک آنلاین: تیم شهید منصوری قرچک در هفته نهم لیگ برتر فوتسال در دیداری حساس به مصاف دبیری تبریز صدرنشین لیگ می رود. لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور امروز در حالی وارد هفته نهم می شود که همه نگاهها به قرچک و دیدار تیم شهید منصوری این شهر با دبیری تبریز […]

به گزارش خبرگزاری قرچک آنلاین: تیم شهید منصوری قرچک در هفته نهم لیگ برتر فوتسال در دیداری حساس به مصاف دبیری تبریز صدرنشین لیگ می رود.

لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور امروز در حالی وارد هفته نهم می شود که همه نگاهها به قرچک و دیدار تیم شهید منصوری این شهر با دبیری تبریز دوخته شده است.

لیگ برتر فوتسال امسال عرصه رقابت بین چهار تیم مدعی دبیری تبریز، گیتی پسند اصفهان، هلال احمر تبریز و شهید منصوری قرچک شده است و هر هفته شاهد جا به جا شدن این تیم ها در صدر جدول هستیم.

54687897

در طرف مقابل تیم شهید منصوری که در هفته گذشته مقابل پدیده لیگ برتر یعنی هلال احمر تبریز شکست خورد و رده سوم را از دست داد، امروز فقط به پیروزی و ارتقا در جدول رده بندی فکر می کند و بازیکنان این تیم نیز نسبت به شکست صدرنشین جدول بسیار خوش بین هستند.

از طرفی این بازی در ورزشگاه هفتم تیر قرچک و در مقابل دیدگان تماشاگران متعصب قرچکی برگزار خواهد شد که در مسابقات، هیچگاه تیم خود را تنها نگذاشته و بدون شک یکی از عوامل موفقیت منصوری در سالهای گذشته تماشاگران پرشور و با احساس این تیم است.

گفتنی است در فصل گذشته این رقابتها نیز تیم های منصوری قرچک و دبیری تبریز رقابت سختی را باهم داشتند که در پایان عناوین سوم و چهارم به این دو تیم اختصاص پیدا کرد.

تیم دبیری تبریز با ۶ برد و دو تساوی و با بیست امتیاز در صدر جدول قرار دارد، شاگردان شمسایی همچنین با ۳۸ گل زده بهترین خط حمله لیگ برتر را به خود اختصاص داده‌اند و تیم منصوری قرچک نیز با ۱۴ امتیاز تیم پنجم جدول بود و در هشت بازی صاحب چهار پیروزی مقابل تیم‌های راه ساری، زمزم اصفهان، تاسیسات دریایی و حفاری خوزستان و دو تساوی در برابر تیم‌های شهرداری ساوه و فرش آرا شده است و از تیم‌های میثاق تهران و هلال احمر آذربایجان‌شرقی شکست خورده است.

گفتنی است این مسابقه از سری رقابتهای هفته نهم لیگ برتر فوتسال، ساعت ۱۶ امروز به میزبانی منصوری قرچک برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *