حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 21 جماد ثاني 1443 Monday, 24 January , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
ملت ایران همه نوع رشد را بر محور معنویت و عزت می‌خواهد
۲۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۷
شناسه : 62734

امام‌جمعه قرچک گفت: ملت ایران همه‌چیز و همه نوع رشد را بر محور معنویت و عزت می‌خواهد و هر مذاکره‌ای، توافقی و قراردادی باید با حفظ عزت، اقتدار و استقلال صورت گیرد.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; حجت‌الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام‌جمعه شهرستان قرچک در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: به ریسمان تقوی چنگ زنید زیرا ریسمان است با دست‌آویز محکم- و پناهگاهی است که قله آن بلند و مطمئن است.

وی گفت: رستگاری امت اسلام به‌اندازه اطاعت آنها از پیامبر (ص) بوده است و اگر اطاعت از پیامبر و امام نباشد دین معنی ندارد، میزان اطاعت درست به‌اندازه بصیرت وبینایی است.

امام‌جمعه قرچک تأکید کرد: هر چه به سر اسلام آمد، به خاطر بی‌بصیرتی و گاهی دنیاطلبی بوده است، طالبان دنیا به خاطر دنیا اسلام ناب را رها کردند و طالبان آخرت به خاطر نادانی و کج فهمی اوصیاء را رها کردند.

اسماعیلی با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیان کرد: رحمت خدا بر شما ملت فهیم، بصیر و همیشه درصحنه، درود خداوند بر اطاعت پذیری شما از ولایت‌فقیه، زبان از توصیف قاصر و عقل از تحلیل عاجز است.

ایمان ملت با بصیرت ایران اسلامی دنیا را مبهوت کرده است

وی افزود: ایمان ملت با بصیرت ایران اسلامی دنیا را مبهوت کرده است، قدرت عظیم ولایت و ایجاد وحدت منت بزرگی الهی بر ما است، اگر امام معصوم هم باشد ولی امت امام بصیرت وهمت نداشته باشند، امام مظلوم و رسالت او ابتر می‌ماند.

امام‌جمعه قرچک تصریح کرد: مردم شهیدپرور شهرستان قرچک محکم‌ترین پاسخ را مشت محکم به دهان یاوه‌گویان زدید، آمریکا بداند مردم ما همچنان دولت آمریکا را به‌عنوان دشمن شماره یک خود می‌دانند.

وی گفت: ملت ایران همه‌چیز و همه نوع رشد را بر محور معنویت و عزت می‌خواهد و هر مذاکره‌ای، توافقی و قراردادی باید با حفظ عزت، اقتدار و استقلال صورت گیرد.

اصول انقلاب ما قابل تغییر نیست

امام‌جمعه قرچک گفت: پیام ملت ما به استکبار و هم‌پیمانانش این است، که اصول انقلاب ما قابل‌تغییر نیست و استکبارستیزی- ظلم‌ستیزی- سلطه‌ستیزی –فساد ستیزی –مظلوم نوازی –استقلال فکری و فرهنگی- استقلال سیاس –استقلال اقتصادی نشأت‌گرفته از اسلام ناب محمدی و نهضت امام حسین (ع) و قیام امام راحل (ره) می‌باشد.

وی با اشاره به سخنان امام راحل بیان کرد: اصل اسلامیت نظام که امام عزیز در صحیفه نور جلد ۱۰ صفحه ۲۶۶ می‌فرماید: من حقیقتاً نگران اسلام هستیم، ما اسلام را از چنگ محمدرضا درآوردیم و خوف آن را دارم، که به چنگ ما مبتلا شود، آدم‌های جاهل و وابسته‌ای هستند، که به خیال خودشان به اسلام خدمت می‌کنند؛ ولی به حیثیت اسلام ضرر می‌زنند.

اسماعیلی تأکید کرد: عملیاتی کردن رهنمودهای مقام معظم رهبری در ابعاد مختلف طرح اقتصاد مقاومتی در ۲۴ بند تدوین شد، به کدام بند عمل شد و  تنها راه پیروزی، موضع مقام معظم رهبری موضوع مقاومت است.

وی افزود: راه خروج از تحریم‌ها و تمدیدها و عبور از مقطع حساس کنونی و پیچ تاریخی، مقاومت و اراده بلند ملت است و فشارهای دشمنان ما کوچک‌تر از آرمان‌ها و عقاید مقدس ملت ما است امام‌جمعه قرچک تصریح کرد: اگر به شیطان‌های اکبر اعتماد کنیم و عقلانیت را در سایه امید به شیطان‌ها به‌کار ببندیم نتیجه آن سراب است، دشمن آن‌قدر ضعیف هستند و چنان از قدرت حزب‌الله وحشت دارد، که از یک کودک ۵ ساله بی‌دفاع هم حساب می‌برد.

وی بیان کرد: ایمان راسخ، ولایت‌فقیه، اتحاد ملت  سه مرکز و مصدر تولید قدرت نظام جمهوری اسلامی است و اقتدار نظام منوط و مربوط به این سه عنصر است، ارزش‌ها را پاس بداریم وبرای صاحبان انقلاب، دل‌سوختگان انقلاب، خانواده‌ها شهدا و نیروها جان‌برکف ولایت ارزش قائل بشویم.

اسماعیلی در پایان خاطرنشان کرد: به بسیج و سپاه، نیروهای انقلاب در همه سازمان‌ها و نهادها، مدارس و دانشگاه بها بدهیم، امروز ملت ایران به عشق اسلام، ولایت، رهبری و ارزش ها آرزوهای اوباما وترامپ را لگدمال کردند.

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.