سرپرست دانشگاه اریکه پرسپولیس:

مصوبه ممنوعیت حق جذب دانشجو شامل اریکه پرسپولیس نمی شود

سرپرست دانشگاه اریکه پرسپولیس گفت: مصوبه ممنوعیت مراکز علمی کاربردی وابسته به دستگاه های اجرایی دولتی است و شامل اریکه پرسپولیس نمی شود.

به گزارش قرچک آنلاین; الهه پیامی سرپرست دانشگاه اریکه پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: مصوبه ابلاغی رییس جمهور فقط مربوط به مراکز علمی کاربردی وابسته به دستگاه های دولتی است و پذیرش دانشجو در مراکز علمی کاربردی خصوصی همچنان ادامه دارد .

وی گفت : مصوبه شورای عالی اداری الهه پکه در تاریخ ۱۷ بهمن از سوی رییس جمهور ابلاغ شد، مربوط به ممنوعیت مراکز علمی کاربردی وابسته به دستگاه های اجرایی دولتی است و بر اساس این بخشنامه،د دانشگاههای علمی کاربردی وابسته به وزارتخانه ها و سایر دستگاههای دولتی از این به بعد حق پذیرش دانشجو ندارند و این مراکز باید تا پایان سال تحصیلی آینده تعطیل شوند .

پیامی افزود : این مصوبه شامل سایر مراکز علمی کاربردی از جمله مراکز خصوصی مانند اریکه پرسپولیس نمی شود و مراکز خصوصی و مراکز مربوط به نهادهای غیردولتی همچنان پذیرش دانشجو خواهن داشت .

وی با بیان اینکه اجرای این تصمیم می تواند موجب تقویت مراکز علمی کاربردی بخش خصوصی شود، تاکید کرد : دانشگاه اریکه پرسپولیس در ترم دوم سال تحصیلی جاری و در روزهای آینده اقدام به پذیرش دانشجو خواهد کرد.

سرپرست دانشگاه اریکه پرسپولیس با بیان اینکه این دانشگاه به عنوان بخش خصوصی منشأ خدمات آموزشی و فرهنگی و نیز اشتغال زایی در منطقه بوده است، خاطرنشان: عمل به سیاست ها ی اصل ۴۴ قانون اساسی و ادامه روند خصوصی سازی در بخش های مختلف کشور، مقدمه ای برای تقویت بخش خصوصی در ایجاد‌ اشتغال و نیز توسعه آموزش های علمی کاربردی باشد .

متن کامل مصوبه 👇👇👇👇👇

goo.gl/Ek9ZcC

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *