حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 20 جماد ثاني 1443 Sunday, 23 January , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
مستند«ایستگاه پایانی دروغ» سند رسوایی معاندین ایران است/این مستند ضربه محکمی به ضد انقلاب زد
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
شناسه : 106208

دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی با بیان اینکه مستند« ایستگاه پایانی دروغ» سند رسوایی برای معاندان و مخالفین جمهوری اسلامی ایران بود، گفت: این مستند نشان داد که آنان کارهای مبتذل و سطحی انجام می دهند.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر قرچک آنلاین; سید محمد حسینی دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در گفتگو با راه آرمان؛ با بیان اینکه مستند« ایستگاه پایانی دروغ» کار بسیار ارزشمندی است، گفت: این مستند روشنگری نسبت به ماهیت اپوزسیون خارج از کشور است که آنان دارای چه وضع آشفته ای هستند.

وی ادامه داد: این مستند نشان داد که آنان در چه حقارت، ضعف و استیصالی به سر می برند که دستگاه  اطلاعاتی ما با در نظر گرفتن جزئیات آنان چنین اشرافی بر روی آنها دارد.

استاد دانشگاه تهران ابراز کرد:آنها در عین حالی که با یکدیگر همکاری می کنند اما هیچ کدام هم را قبول ندارند و هر یک به دنبال منافع شخصی خودشان هستند؛ در مجموع آنها از آشفتگی و ضعف آشکاری برخوردار هستند؛ باعث تعجب است که غربی ها به چنین دلقک هایی دل بسته اند و  گمان می کنند که با کمک این افراد می توانند در کشور ما به نفع خودشان تحولی ایجاد کنند و حکومت را تغییر دهند.

حسینی با اشاره به اینکه همواره از ابتدای انقلاب تاکنون آمریکا و دیگر کشورهای غربی دچار اشتباه محاسباتی بوده اند، تصریح کرد:آنها نتوانسته اند مردم، رهبری نظام ،پیوند ناگسستنی بین مردم و رهبری و دلبستگی مردم را نسبت به حکومت را به درستی بشناسند؛ آنها گمان می کردند که می توانند با برخی از افراد تغییراتی را در نظام جمهوری اسلامی ایجاد کنند.

دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی تأکید کرد: از سوی دیگر با  توانمندی دستگاه اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران است که می توانند سوژه های مورد نظر را به طور کامل در داخل و خارج از کشور تحت کنترل خود در بیاورند و جزئیات اقدامات آنان را زیر نظر داشته باشند.

استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه  مستند« ایستگاه پایانی دروغ» سند رسوایی برای معاندان و مخالفین جمهوری اسلامی ایران بود، ابراز کرد: این مستند نشان داد که آنان کارهای مبتذل و سطحی انجام می دهند؛ همچنین برای مردم ثابت شد که این افراد به هیچ وجه توان انجام کاری را ندارند و ضعیف تر از آن هستند که شعار براندازی را مطرح کنند.

حسینی با اشاره به اینکه آنان اختلافات عمیقی بین خودشان دارند و دارای روحیه جنایتکاری هستند، اظهار کرد: زمانی که خودشان اعلام می کنند اگر منافقین به تهران بیایند حاضر هستند که دو میلیون آدم را بکشند؛ این مسئله اوج رذالت و خباثت این افراد را نشان می دهد.

دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: این مستند ضربه محکمی به ضد انقلاب در خارج از کشور بود چرا که ماهیت آنان را  مشخص کرد و اینکه آنان اخبار نادرستی را برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران مطرح می کنند؛ مردم بدانند که هیچ صداقتی در نقل اخبار و تحلیل آنان وجود ندارد و مردم وقتی که اخبار این رسانه های را می شنوند دقت بیشتری خواهند کرد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.