رضایی:

مستشاران ایرانی در سواحل مدیترانه دشمن را از مرزها دور کرده‌اند/ موشک‌های ایران اهداف را در ۲ هزار کیلومتری با ۱۵ متر خطا هدف قرار می‌دهد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز فرماندهان ما به عنوان مستشاران نظامی در سواحل مدیترانه دشمن را از مرزها دور کرده‌اند.

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین; محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز (سه‌شنبه ۱۹ دی) در همایش مدیریت جهادی و امنیت‌ملی، گفت: گمشده کشور ما مدیریت الهی است و ما امیدواریم این همایش سرآغاز نشر و به کارگیری مدیریت جهادی باشد و در نسل‌های بعد نیز به عنوان یک جریان ادامه پیدا کند.

رضایی افزود: مسیری که تا امروز در انقلاب آمدیم تلخی و شیرینی و پیروزی و شکست داشته‌است و وقتی مطالعه می‌کنیم که کجاها شکست خوردیم، می‌رسیم به کلید گمشده یعنی مدیریت اسلامی.

وی ادامه داد: هرجا مدیریت اسلامی در قالب مدیریت جهادی تحقق پیدا کرده پیشرفت‌های ما خارق العاده بوده و این در بعد دفاع و امنیت و سیاست نمود داشته است.

فرمانده اسبق سپاه خاطرنشان کرد: فرماندهان ما بعنوان مستشار نظامی در سواحل مدیترانه دشمن را از مرزهای کشور دور کرده اند و دو هزار کیلومتر آن طرف تر توان عملی خود را در یک مواجهه آشکار در مقابل صهیونیست‌ها و ترکیه که آخرین فناوری هایش را از پنتاگون می‌گیرند، برتری خود را در سلاح و تاکتیک و راهبرد نشان داده اند.

رضایی گفت: موشک‌های ایران از مرز دوهزار کیلومتر عبور کرده و اهداف را با ١۵ تا ۳۰ متر خطا هدف قرار می‌دهد.

وی دلیل این موفقیت ها را تکیه بر مدیریت جهادی عنوان کرد و اظهار داشت: با این تفاسیر باید ببینیم در اقتصاد کجا هستیم؟

رضایی تصریح کرد: انقلاب اسلامی بدون مدیریت جهادی امکان ندارد و اقتصاد و فرهنگ برای پیشرفت، نیازمند مدیریت جهادی است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه گفت: باید همه گروه ها و جریان های کشور تصمیم جدی بگیرند که آنچه خود داریم از غریبه تمنا نکنیم و نقطه آغازین این تحول نیز بازگشت به ارزش‌های انقلاب و کار برای خدا و ولایت پذیری و تقواست.

رضایی افزود: برخی افراد جهادی هستند ولی نمی‌توانند سازمان خود را جهادی کنند لذا مدیریت جهادی و سازمان جهادی لازمه اش محیط و فضای جهادی است و شاید یک فرمانده لشکر نتواند سازمانش را جهادی کند بلکه باید مدیریت راهبردی جهادی صورت گیرد.

وی ادامه داد: مشکل ما در مدیریت کشور، عدم توجه به راه خداست که یک رقیب سرسخت دارد بنام غربزدگی.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: ثمره راه خدا و مدیریت جهادی می‌شود موشک‌هایی که داریم و ثمره مدیریت غربی می‌شود وضعیت خودروها.

منبع: تسنیم
انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *