مسابقات جام شهیده دهنوی ویژه بانوان در شهرستان قرچک برگزار شد

سرپرست امور بانوان کمیته امداد امام خمینی (ره) از برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان کمیته امداد امام خمینی(ره) دردو سطح بزرگسال و نوجوان، در دو رشته دو و دارت خبر داد.

به گزارش قرچک آنلاین; خدیجه کاروند سرپرست امور بانوان کمیته امداد امام خمینی (ره) از برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان کمیته امداد امام خمینی(ره) دردو سطح بزرگسال و نوجوان، در دو رشته دو و دارت خبر داد و بیان کرد هدف از برگزاری مسابقه توجه به ورزش بانوان و تأکید به نقش فعال بانوان در فعالیت های اجتماعی است.
وی گفت: این مسابقات به نام جام شهیده دهنوی در پارک بانوان ایستگاه ژیان برگزار شد و مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در این مسابقه شرکت کرده و در پایان از نفرات برتر تجلیل بعمل آمد.

IMG_0877 IMG_0896
کاروند ادامه داد: حرکت و تلاش یکی از ویژگی‌های حیات انسان دارای انگیزه و عاملی برای رشد سلامت و نشاط اوست انسان‌های نیازمند حرکت، ناگزیر به تلاش و کوشش هستند و عدم تحرک، نه تنها موجب توقف رشد بلکه سبب افسردگی روحی، بروز رفتارهای ناهنجار و از دست رفتن شور و نشاط زندگی می‌گردد و در این میان توجه به ورزش و سلامت بانوان در راستای تقویت بنیان خانواده از اهمیت بسزایی برخوردار است.

IMG_0888
وی افزود: تلاش در جهت همگانی نمودن ورزش، توسعه و گسترش ورزش همگانی در سطح شهرستان، بهینه سازی اوقات فراغت، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و افزایش سلامت و نشاط روحی و اجتماعی مددجویان از دغدغه های کمیته امداد امام خمینی (ره) هرستان قرچک است و سعی می کنیم با توجه به بضاعت موجود این امکان را فراهم سازیم.
انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *