عضو حقوقدان شورای نگهبان در جمع خبرنگاران؛

مسئولین دچار حاشیه نشوند/ به فرمان رهبری لبیک بگوییم

کاندیدای انتخابات خبرگان گفت: مسئولین نباید دچار حاشیه شوند و باید تمام امکانات را برای خدمت به مردم و حل مسائل اقتصادی به کار بگیرند.

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین; محسن اسماعیلی عضو حقوقدان شورای نگهبان در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی امروز بسیار باشکوه است، اظهارکرد: مردم ثابت کردند که به عهد خود با انقلاب پایدار هستند و ما باید قدردان حضور مردم باشیم.

وی افزود: پیام حضور مردم برای دوست و دشمن روشن است. ملت ایران نشان دادند در راه امام و تحت هدایت های رهبری و آرمان های انقلاب، مقاوم هستند و هیچ خطری نمی تواند آنها را تهدید کند.

اسماعیلی با اشاره به مسئله رکود و موضوعات اقتصادی در کشور، تصریح کرد: این مردم شایسته خدمت هرچه بیشتر هستند و مقام معظم رهبری هم بارها در این زمینه صحبت کرده اند. مسئولین باید همه امکانات را برای خدمت به مردم به کار بگیرند.

کاندیدای انتخابات خبرگان با بیان اینکه مسئولین کشور نباید دچار حاشیه شوند، تصریح کرد: برخی از مشکلات اقتصادی ناشی از مسائل اقتصاد جهانی است. اما ما می توانیم بسیاری از این مشکلات را در داخل کشور حل کنیم و باید با همدلی و همزبانی به فرمان رهبر انقلاب لبیک بگوییم.

منبع: مهر

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *