به مناسبت دهه فجر:

مرکز اورژانس اجتماعی قرچک با حضور معاون رئیس جمهور افتتاح شد

ساعاتی پیش و به مناسبت گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی، مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان قرچک توسط معاون رئیس جمهور افتتاح شد.

به گزارش قرچک آنلاین;به مناسبت گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی، در سفر معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به شهرستان قرچک مرکز اورژانس اجتماعی افتتاح و به بهره برداری رسید.


سید حمیدرضا نعمتی رئیس اداره بهزیستی شهرستان قرچک در حاشیه مراسم افتتاحیه هدف از راه اندازی مرکز اورژانس اجتماعی را توانمندی افراد در معرض آسیب و آسیب دیده اجتماعی و ارایه انواع خدمات تخصصی و به موقع و در دسترس توسط تیم تخصصی مستقر در مرکز به گروه های هدف شامل انواع خشونت های خانگی ، همسر آزاری، کودک آزاری، سالمند آزاری، معلول آزاری، کودکان کار و خیابان و……عنوان کرد.


وی اظهار امیدواری کرد: به برکت افتتاح مرکز اورژانس اجتماعی، تسهیل دسترسی مردم به انواع خدمات اجتماعی با تاکید بر آسیبهای اجتماعی و شناسایی مناطق و کانونهای آسیب زا در شهرستان قرچک شاهد انجام انواع مداخلات به موقع و دردسترس با هدف تحقق زندگی عادی با حداقل وابستگی به منابع حمایتی، ارتقای توانایی و مهارتهای آموزشی ،اجتماعی و … با رویکرد توانمند سازی فراهم گردد .
نعمتی خاطرنشان کرد: مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان قرچک که به دست معاون رئیس جمهور افتتاح شد با اعتبار بالغ بر ۵۰ میلیون تومان و اشتغال ۵ نفر به بهره برداری رسید.

انتهای پیام /.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *