سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان قرچک:

مردم خواستار برخورد با حرمت شکنان جشن هواداران روحانی هستند

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان قرچک گفت: مردم ولایتمداری که هنوز داغ جوانان مدافع حرم را بر سینه دارند، خواستار برخورد با حرمت شکنان در جشن هواداران روحانی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قرچک آنلاین; حجت الاسلام عبدالرحیمی سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی  شهرستان قرچک  در گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: متاسفانه به بهانه پیروزی در انتخابات؛ جشن لهو ولعب در شهرستان برپا‌ می کنند که نتیجه آن رقاصی مختلط دختر و پسر است و مسئولین دولتی فرماندار و بخشدار حاضر وحامی این مراسم بودندف با این گونه برنامه ها مخالفت می کردند.

وی  تاکید کرد: این مسولینی که حتی به بیت المال هم رحم نکردند و از جیب و حق مردم برای خود نسخه پاداش های نجومی پیچیدند و این ها بار دیگر نشان دادند که هیچ اعتقادی به حدود اسلام و دین ندارند و مردم ولایتمداری که هنوز داغ جوانان مدافع حرم را بر سینه دارند  خواستار برخورد با حرمت شکنان جشن هواداران روحانی هستند

وی گفت: در ایام انتخابات شاهد تخلفات  گسترده ای بودیم  که از مراجع محترم قضایی خواستار برخورد و پیگیری تخلفات را  داریم.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی  شهرستان قرچک  در پایان خاطرنشان کرد: مسئولان باید دغدغه مردم و کشور را داشته باشند، تا امروز شاهد موفقیت ها و پیشرفت کشور را شاهد باشیم..

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *