حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 23 محرم 1444 Saturday, 20 August , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
مردم ایران به دولت انقلابی، ولایی و مردمی رای می دهند
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
شناسه : 66535

امام جمعه شهرستان قرچک گفت: مردم ایران به دولتی که کابینه اش انقلابی، ولایی و مردمی باشد رای میدهند و ما از خیانت، ذلت، وابستگی، فساد و خوی شیطانی خسته شده ایم.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش  قرچک آنلاین; حجت الاسلام و المسلمین حجت الله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: امروز نیاز به مدیریت انقلابی  وانقلابی گری داریم، روح وجان اسلام ناب ایثار واخلاقی است.

وی گفت: یک نظام در دنیا در مقابل نظام سلطه ایستاده است، نظامی که می گوید یا باید سلطه پذیر باشید یا سلطه گر و ما می گوئیم نه سلطه پذیریم نه سلطه گر، حق گو ، حق نگر وحق محوریم ما طرفدار حقیم در هر جای عالم باشد.

اسماعیلی تاکید کرد: مدیر انقلابی که در کلانتر ان رئیس جمهور است، طبق رهنودها ودیدگاه ها امام امروز : پایبند به مبانی وارزش های اسلامی نه اسلام سکولار نه اسلام متهجیر، عده ای نان نظام اسلامی را می خورند ولی حرف قبل ا انقلاب را می زنند ، حرف دشمن را می زنند.

وی افزود: اعتقاد عمیق به نظر والای متدینین جامعه، حمایت از محرومان ومستضعفان، حمایت از مظلومان جهان، خط مقدم جبهه را در لبنان وسوریه ویمن ببیند به حزب الله اعتقاد داشته باشد و مسئله فلسطین را فراموش نکند.

امام جمعه قرچک تصریح کرد: یک مدیر انقلابی تلاش وهمت بلند برای رسیدن به اهداف وآرمانهای انقلاب اسلامی، معنویت به حاشیه نرود، اعتقاد به اقتصاد اسلامی وتلاش برای استقلال اقتصادی فرهنگی وسیاسی، رعایت تقوای دین وسیاسی، زمانی برای او مهم باشد، صبر انقلابی وخروش انقلابی، پرهیز از نمایش انقلابی، خود را وقف وخرج انقلاب کند نه انقلاب را خرج خود و در انتخابات آن کسی که می تواند برای انقلاب برای کشور، برای آینده، برای عزت ملی، برای بازکردن گره مشکلات ، برای ایستادگی قدرتمند وعزتنمندانه در مقابل جبهه معاندین وبرای الگو کردن جمهوری اسلامی در چشم مستضعفان عالم، بیشتر وبهتر تلاش کند، او را ترجیح دهیم.

وی با اشاره به مدیر بودن یک انقلابیریاف بیان کرد: چشم ندوختن به بیگانه، اعتماد نکردن به وعده های دروغ آمریکا، تلاش برای جبران مافات، توسعه علمی باهمان رونق قبلی، سرعت بخشیدن به فن آوریهای داخلی بویژه صنعت دفاعی، نه خلع سلاح شدن، حل مشکلات بیکاری ورونق اشتغال، راه اندازی مجدد کارخانجات وکار گاههای تولیدی، توجه به قشر ضعیف ومعیشت مردم ، توجه جدی به بنیان جامعه اسلامی یعنی معنویت، عفاف وحجاب، حمایت از ستادهای امر به معروف ونهی از منکر ، سامان دهی معاونت پرورشی در آموزش وپرورش باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم ایران دولتی می خواهد که کابینه اش انقلابی، ولایی و مردمی باشد و به انقلاب، ولایت، مردم، دین و دنیای مردم اعتقاد داشته باشد، ما از خیانت، ذلت، وابستگی، فساد و خوی شیطانی خسته شده ایم.

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.