مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران + تصاویر

مراسم معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی شرق استان تهران با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

به گزارش قرچک آنلاین; مراسم تودیع سردار سیروس فتحی فرمانده سابق نیروی انتظامی شرق استان تهران و معارفه سرهنگ عبدالرضا ناظری با حضور سردار اسکندر مومنی جانشین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، مسئولان استانی و منطقه ای برگزار شد.

در این مراسم سردار سیروس فتحی فرمانده سابق نیروی انتظامی شرق استان تهران با تشریح فعالیت های چهار ساله خود اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه های نیروی انتظامی شرق استان تهران طی سال های اخیر، ارتقای ساختار این نیرو بود.

وی افزود: تلاش های لازم برای ارتقای ساختار نیروی انتظامی شرق استان تهران انجام گرفت و در نهایت ۲۶ معاونت و پلیس تخصصی در این منطقه مستقر شد.

در ادامه حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران نیز در این مراسم با اشاره به برکات استقرار نیروی انتظامی شرق استان تهران در ورامین اظهار داشت: استقرار فرماندهی نیروی انتظامی شرق استان تهران به درخواست امام جمعه و مسئولان وقت ورامین انجام شد.

وی افزود: مسئولان نیروی انتظامی نیز با کار کارشناسی به این موضوع رسیدند که نیاز منطقه، استقرار فرماندهی نیروی انتظامی مستقل است و اقدامات لازم را در این زمینه انجام دادند.

سید حسین هاشمی استاندار تهران در مراسم معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی شرق استان تهران در ورامین با اشاره به ظرفیت های موجود در شرق استان تهران اظهار داشت: جمعیت بالغ بر دو میلیون نفری شرق استان تهران از برخی استان های کشور بیشتر است.

وی با تقدیر از زحمات و تلاش های سردار فتحی در فرماندهی نیروی انتظامی شرق استان تهران افزود: توفیقاتی که در نیروی انتظامی شرق استان تهران به دست آمده حاصل همراهی مردم با پلیس بوده است.

استاندار تهران با اشاره به رضایتمندی مردم از عملکرد نیروی انتظامی شرق استان تهران ادامه داد: نیروی انتظامی شرق استان تهران در موضوع رضایتمندی مردمی، رتبه سوم را در کشور کسب کرد.

در پایان مراسم سردار اسکندر مومنی جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران  با اشاره به نقش مردم در موفقیت پلیس، اظهار داشت: نیروی انتظامی بدون حضور مردم نمی تواند امنیت را در جامعه برقرار کند.

سردار مومنی با اشاره به برگزاری جلسه تودیع سردار فتحی فرمانده سابق نیروی انتظامی شرق استان تهران گفت: حضور اقشار مختلف مردم در مراسم تودیع سردار فتحی نشان دهنده عملکرد مثبت وی است.

وی افزود: ساختار نیروی انتظامی شرق استان تهران با حضور سردار فتحی شکل گرفت و وی عملکرد خوبی از خود نشان داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با ابیان اینکه یکی از برنامه های پلیس در سال جاری، تشکیل پلیس اقتصادی است و در صدد هستیم این مهم را با کمک مجلس و دولت اجرایی کنیم.

وی گفت: بررسی این مقررات در دستور کار دولت و مجلس شورای اسلامی قراردارد ودر صورت تصویب این قوانین  حداکثر تا اوایل سال آینده ، پلیس اقتصادی مانند پلیس فضای مجازی شکل می گیرد.

در ادامه این مراسم سردار مجرد، حکم انتصاب سرهنگ ناظری را که از سوی سردار اشتری فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران صادر شده بود، قرائت کرد.

همچنین لوح تقدیری به پاس تلاش های چندین ساله سردار فتحی در فرماندهی نیروی انتظامی شرق استان تهران با امضای سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی به فرمانده سابق نیروی انتظامی شرق استان تهران اهدا شد.

گفتنی است تا پیش از سال ۹۰، نیروی انتظامی در استان تهران به دو نیروی انتظامی تهران بزرگ، مخصوص پایتخت و نیروی انتظامی شهرستان های استان تهران تقسیم شده بود که با جدا شدن کرج و تشکیل استان البرز و با حمایت های فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی، نیروی انتظامی ویژه شرق و غرب استان تهران با هدف خدمت رسانی گسترده تر به شهروندان ایجاد شد.

_MG_2126 _MG_2128 _MG_2130 _MG_2136 _MG_2140 _MG_2145 _MG_2152 _MG_2155 _MG_2160_MG_2162 _MG_2169 _MG_2176 _MG_2180 _MG_2184 _MG_2189 _MG_2199 _MG_2205 IMG_2116 IMG_2119 IMG_2124

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *