محکومیت رژیم صهیونیسم در روز جهانی قدس

کانون بسیج شهدای فرهنگیان قرچک بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش قرچک آنلاین , کانون بسیج شهدای فرهنگیان به مناسبت روزجهانی قدس بیانیه صادر کرد متن بیانیه به این شرح است:

«وَ ما لَکُمْ لا تُقاتِلُونَ فی سَبیلِ اللّهِ وَ الْمُسْتَضْعَفینَ مِنَ الرِّجالِ وَ النِّساءِ وَ الْوِلْدانِ الَّذینَ یَقُولُونَ رَبَّنا أَخْرِجْنا مِنْ هذِهِ الْقَرْیَهِ الظّالِمِ أَهْلُها وَ اجْعَلْ لَنا مِنْ لَدُنْکَ وَلِیًّا وَ اجْعَلْ لَنا مِنْ لَدُنْکَ نَصیرًا» [۱] یعنی چرا در راه خداوند و در راه نجات مردان و زنان و کودکان مستضعف نمی جنگید همانان که می گویند پروردگارا ما را از این شهری که مردمش ستم پیشه اند بیرون ببر و از جانب خود برای ما سرپرستی قرار ده و از نزد خویش ما را یاری فرما.

نفرت و انزجار از صهیونیست ها و استکبار جهانی، پیام روز قدس به جهانیان است و در این روز ارزشمند، جامعه فرهنگیان قرچک نیز همگام با دیگر اقشار این نفرت را اعلام می دارد.

شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، نشانگر بصیرت، آگاهی و روشن بینی مردم ایران است که همه ساله شاهد آن هستیم و به حتم امسال نیز باشکوه تر از سالهای قبل برگزار خواهد شد.

برای پیشگیری از ابتلاء به کرونا» تا با طنین فریاد همدلی این ویروس را نابود کنیم

امروز طنین فریاد انزجار از صهیونیسم و استکبار جهانی با همدلی با نجوای در فضای مجازی و بر بام خانه ها به گوش جهان می رسانیم.

در زمانی که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی دربین ما نیست ما شعار شهید را که می فرمودند: طاغوت های زمان به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی را در هم می کوبیم، یاور رزمندگان فلسطین، لبنان، سوریه، عراق، یمن و دیگر مناطق جهان هستیم ، توطئه های آمریکایی صهیونیستی و تکفیری برای تجزیه کشورهای عربی را خنثی کنیم
ما فرهنگیان عرصه علم وفرهنگ و تربیت جامعه اسلامی اعلام میداریم
یکی از عرصه هایی که نشانگر آگاهی، روشن بینی و حضور و احساس مسئولیت مردم کشورمان است روز جهانی قدس است که اقشار مختلف مردم ایران با مشت های کوبنده و با اتحاد، پیام خود که نفرت از رژیم غاصب و اشغالگر است را به گوش جهانیان می رسانند روز قدس که مظهر وحدت ملی، اتحاد و یکپارچگی جهان اسلام است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *