محدودیت ترافیکی آخر هفته

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با توجه به افزایش سفرهای بین‌شهری و به منظور تسهیل در تردد خودروها، مقررات ویژه‌ای را در روزهای پایانی هفته در محورهای مواصلاتی کشور به مرحله اجرا گذاشته است.

به گزارش سرویس اجتماعی قرچک آنلاین; پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی روزهای پایانی هفته در جاده‌های کشور را به شرح ذیل اعلام کرد:

۱- تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ چهارشنبه ۱ بهمن الی ساعت ۲۴ جمعه ۳ بهمن از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

۲- تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج- چالوس ممنوع است.

۳- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ جمعه ۳ بهمن ماه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ همان روز از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن‌آباد (دزبن) به صورت یک طرفه خواهد بود.

۴- تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

۵-تردد کلیه کامیون‌ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه مورخ ۱، ۲ و ۳ بهمن از محور هراز ممنوع است.

۶- تردد کلیه تریلرها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ جمعه ۳ بهمن از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

منبع خبر : خبرگزاری فارس

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *