حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 29 صفر 1444 Sunday, 25 September , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×

سر خط اخبار

لطیفه ای به نام “تحریم رفت”
۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۸
شناسه : 60909

یکسال پیش در همین روزی یعنی ۲۷ دی ماه هواداران دولت و اصلاحات با ذوق ذدگی فراوان از اجرایی شدن برجام و لغو همه تحریم ها سخن میگفتند اما در سالروز اجرایی شدن برجام حتی هواداران گفتمان سازش هم نمیتوانند تیتر ان رسانه ها تکرار کنند.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین; یکسال پیش در همین روزها هواداران دولت و اصلاحات با ذوق ذدگی فراوان از اجرایی شدن برجام و لغو همه تحریم ها سخن میگفتند اما در سالروز اجرایی شدن برجام حتی هواداران گفتمان سازش هم نمی‌توانند تیتر آن رسانه ها تکرار کنند.چرا که امریکا،این دشمن بدعهد، نه تنها تحریم ها را لغو نکرد بلکه با وضع تحریم های جدید علیه ایران دشمنی خود را بار دیگر بر همگان ثابت کرد.

در ادامه چند نمونه از روزنامه های ۲۷ دی ماه ۹۴ را مشاهده میکنیم. باشد تا آمریکا نشناس ها از خواب غفلت بیدار شوند،هرچند آنهایی که خودشان را به خواب زده اند هرگز بیدار نخواهند شد.

 

در سالگرد برجام رسانه هایی که یک سال پیش با ذوق زدگی خبر رفع تحریم ها را منتشر کرده بودند، با سکوت خود نشان دادند که همواره منافع سیاسی را بر منافع جناحی خود ترجیح داده اند.

منبع: راه دانا

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.