کشف انبار ۱۰میلیاردی دپوی کالای قاچاق در شرق استان تهران

فرمانده انتظامی استان از کشف انبار دپوی کالای قاچاق به ارزش ۱۰میلیارد ریال توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان در شهرستان ورامین خبر داد.

به گزارش قرچک آنلاین; سردار “عبدالرضا ناظری” در گفت و گو با خبرنگار ان اظهار داشت: کشف و جمع آوری کالاهای قاچاق پر کاربرد از اولویت های اصلی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران است و در این رابطه تمرکز بیشتر خود را بر روی این گونه کالاها قرار داده و این موضوع را با ظرافت و حساسیت بیشتری دنبال می کنیم.

وی افزود: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شرق استان تهران به همراه عوامل انتظامی کلانتری ۲۱ جواد آباد ورامین در راستای مقابله با قاچاق کالا توانستند فردی را که در شهرستان ورامین اقدام به واردات غیر قانونی و دپو لوازم اولیه زندگی شهروندان از کشور چین کرده بود را شناسایی و دستگیر کنند.

سردار  ناظری گفت: ماموران پلیس آگاهی استان به همراه کارشناسان اداره صنعت معدن و تجارت در بررسی و تحقیقات اولیه ،انبار محل نگهداری کالای قاچاق را شناسائی و با هماهنگی با مقام قضایی اقدام بازرسی محل مذکور کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران در همین راستا در بازرسی از انبار و محل دپوی کالای قاچاق توانستند تعداد  ۳۲ هزار و ۸۱۴ قلم انواع لوازم تزئیناتی منزل، ظروف آشپزخانه، منسوجات، لوازم خودرو، لوازم رایانه و غیره را به ارزش ۱۰میلیارد ریال کشف کنند.

سردار “ناظری” در پایان با اشاره به دستگیری یک نفر در این خصوص و تحویل وی به مراجع قضائی از مردم خواست : هر گونه اخبار و اطلاعات راجع به موارد مشکوک را در سریع ترین زمان از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهید.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *